Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Aky pda-komunikator-navigator: QTEK 9060 + BT GPS alebo hw6515 alebo ...?

ameron (124)|22.12.2005 11:57
Caute potreboval by som pda fon z ktoreho by som chcel telefonovat, vyuzivat ho ako pda organizer, na multimedia (mp3 + video), nechat sa navigovat pomocou GPS a rad by som aj konektivitu (BT, Irda, Wifi):yes: .
Bolo by dobre aj edge ale neni to zase az taka nutnost.

Ked som sa tak obzeral po tom co je na trhu vychadza mi dobra volba stale QTEK 9060 cez Tmobile SK kde ho mam za 12000 s DPH + BT GPS (cca 4500 SK?).

Dalsia moznost bola si kupit hw6515. Na tom mi vadi 240x240 displej a slabsi vykon. Velka vyhoda je ale kompaktnost a ze ma EDGE. Ten mozem mat asi cca za 20 000 SK ak sa nemylim. Poradte co je lepsia volba? Alebo je lepsie este pockat mesiac dva na nieco ine? Zatial mi vychadza lepsie ten QTEK 9060 je aj vykonejsi aj vyjde lacnejsie len by mi chybal mozno EDGE? Oplati sa este dnes kupovat QTEK 9060? Aky mate na to nazor?
ameron (124)|28.12.2005 22:47
Tak uz niet o com bol som v t-mobile a pani mi povedala ze qtek sa uz vypredal :D a ze budu mat vraj nejaky novy. Predpokladam bud 9100 (Vario) alebo ze by 9000 (MDA Pro)? No uvidime pockame si.
ameron (124)|28.12.2005 22:50
... a pytal som sa aj na SDAII a vraj aj to uz vypredali. Zvlastne bud bol o to taky enormny zaujem alebo mali len par kusov? No ale dobre konecne sa uz toho zbavili a mozu uviest nieco novsie a mozno konecne aj s podporou edge .... pockame si co to bude :D :yes: