Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 8 z 8 PrvníPrvní ... 678
Zobrazené výsledky: 106 až 120 z 120

Téma: TMC a Navigon

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

pro: libor_m

Libore,nějak jsem nedával při diskusi pozor a nechce se mi to hledat.Ty když testuješ od Navigonu nové verze,funguje tam již TMC?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

ty už to nechlastej ani ředěný

vždyť jsme se o tom bavili už hodněkrát ... ano, nové mapy řeší funkčnost TMC u MN|6

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Říkla jsi totiž že jsi skoušel PNA verzi Navigon 6.1 na Mio 701 a nějak ti to taky nefachčilo.Taky ti to ukázalo jen název ulice a když to mělo zazumovat,tak nic.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

staré mapy - navíc teď testuji TMC nejen na PNA, ale i na PDA s GPS Navigon TriCeiver

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

A šlape to jak má?

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Více či méně ano. Je problém s citlivostí TriCeiveru, takže mimo Prahu mám často výpadky i když mám TMC přípojenou přes Y na anténu na autě. Občas to ukáže totální nesmysl, jako např. Štefánikův most jako zúžení místo totální uzavírky nebo kolonu ve druhém směru. To se teď chystám řešit s Teleasistem, kde je vlastně chyba. S pomocí TMC logů, které tvořím na MN to dohledají a uvidí se.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Asi jen jako informaci pro "kolemjdoucí", kteří nejsou zcela zasvěceni (=netuší, že Libor je beta-tester) a uvažují o koupi Navigonu:
    - Oficiální distribuce Navigonu 6 (včetně poslední aktualizace 6.1) obsahují mapy, s nimiž NENÍ RDS-TMC na území ČR funkční. Uživatelům není dostupný žádný update, který by tento problém vyřešil. Čeká se na update map, o němž ale nejsou vůbec žádné informace (tedy ani to, jestli vůbec bude, natož kdy bude).
    Myslím, že je důležité, aby v tom měli ev. zájemci jasno (jinak bych navrhoval změnit název tématu např. na Navigon a TMC s nedostupnou beta-mapou...).

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

kopacek má pravdu. V ofic. release jsou staré mapy, které neobsahují lokalizační tabulky a tedy TMC s nimi nefunguje. Nejsem v tuto chvíli schopen zjistit, kdy dá Navigon k dispozici nové mapy. Dle mého názoru nepůjde o update map, ale bude se muset za ně platit ala TT.

P.S. Již cca 1 měsíc sháním od Navigonu informaci, jakou verzi lokalizačních tabulek používají u posledních map (3/2007). Zatím bez úspěchu. CEDA uvádí jako poslední verzi 1.36

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Proč je s Navigonem tak špatná komunikace?Nechápu že si svoje budoucí zákazníky nějak nepředchází.Natož spolupracovníky.Je to tím že jme Češi?

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Není, odd. betatestingu na tom prostě tak je, no.

EDIT: Tak od Q2/2006 používá Navigon poslední verzi (t.j. v1.36).

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

pro Libor_m

Libore když testuješ zobrazujou se ti na obrazovce s TMC hlášením (ta první po otevření) ulice nebo místa toho problému? Nebo to tam máš čisté jako boží svědomí,jen dopravní značky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

U dat z Reginy je to tam vždy, u dat z ČR1 jen občas.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od libor_m
    Více či méně ano. Je problém s citlivostí TriCeiveru, takže mimo Prahu mám často výpadky i když mám TMC přípojenou přes Y na anténu na autě. Občas to ukáže totální nesmysl, jako např. Štefánikův most jako zúžení místo totální uzavírky nebo kolonu ve druhém směru. To se teď chystám řešit s Teleasistem, kde je vlastně chyba. S pomocí TMC logů, které tvořím na MN to dohledají a uvidí se.
    Odpověď na problém se Štefánikovým mostem zde.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Tak jsem se dnes naštval.Jel jsem ráno z Prahy do Kralup,jenže najednou uzávěra!!!A k čemu je tedy to TMC když ta uzávěra je tam prý již přes 2 měsíce!!!To se potom mohou investovat miliony a stejně to není nic platné.Dokud se nevytvoří nějaký solidní systém,tak je to jenom hraní pro dospělé.No a zpět jsem jel kolem Ruzyně a zrovna tam probíhala nějaká údržba...že se to na navigaci nijak neprojevilo vám říkat asi nemusím.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Pánové mám dotaz.Kolik vám to během dne ukazuje na navigaci dopravních zpráv?A je jedno jestli na Navigonu nebo nějaké jiné.

Strana 8 z 8 PrvníPrvní ... 678

Podobná témata

1. Navigon 7 + Navigon 8110
    Od martinhamr_ce4you v sekci Navigon
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-03-2008, 09:00
  2. Navigon 6.5
    Od martinhamr_ce4you v sekci Navigon
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 25-02-2008, 09:47
  3. Navigon 6