Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HR pri sebemensim tuknuti

cubas_ce4you (419)|21.12.2005 15:51
Nevim cim to je, ale od jiste doby (kdyz spadlo moje PPC pritelkyni v aute) se mi stava nemila vec, pri sebemensim tuknuti s PPC treba o stul se provede HR. Je to velice neprijemne. Kdyz myslim jemne tuknuti, tak tim myslim takove, ze treba mate PPC v kapse od zimni bundy a pri sundavani budny zavadite o stul a mirne tuknete PPC o stul a je to :-( Pri bezne manipulaci se HR neprovadi. Je tohle na reklamaci?
CommanderZ (1798)|21.12.2005 18:37
Nerek bych ze to je na reklamaci, to je spise na prostou opravu. Tohle asi do reklamace nevezmou. Musel se nekde poskodit nejaky kontakt u napajeni z baterie.
ElSoft (1244)|21.12.2005 21:18
Kdyby to byl jen kontakt od baterie, tak by se mel delat SR, tohle bude vaznejsi a pokud je v zaruce a nejsou na nem zjevne znamky narazu, tak bych urcite tu reklmaci zkusil
ms.nomi (117)|21.12.2005 22:38
[QUOTE="CommanderZ"]Nerek bych ze to je na reklamaci, to je spise na prostou opravu. Tohle asi do reklamace nevezmou. Musel se nekde poskodit nejaky kontakt u napajeni z baterie.[/QUOTE]

Skoro bych to taky tvrdil, ted (vcera) jsem si totez spravoval na Loox.
Stacilo neopatrne vzit do ruky a HR.

Zavada: preruseny +vodic od baterie. V klidu kontakt byl ale pri manipulaci se prerusil.

cubas_ce4you (419)|22.12.2005 09:03
kdyz vytahnu baterku tak se mi provede HR, coz me docela zarazi, ale je to tak... Je to u Acer n50 normalni?
Martin Ráž Hoch (1832)|22.12.2005 09:06
Mám podobný problém, ale jenom s tím, že při ťuknutí o stůl se MDAc zapne, v čem vězí toto?