Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problemy s Internet Explorerom

null (0)|27.5.2003 18:32
Dobry den!
Mam taky problem. Mam iPAQ 3970 a bezne pouzivam pripojenie na internet cez GPRS pomocou Ericssona T68. Z nicoho nic mi prestal Internet Explorer nacitavat stranky, zadam adresu a nic. Maily mi stahuje bez problemov, takze to asi nie je chyba pripojenia. Neviem si rady a prosim o pomoc.
Dakujem
hybo (3107)|27.5.2003 20:08
pres File Explorer spusti v adresari windows souboer welcome.exe a projdu wizzard. pak to bude OK. Znamej bug.
null (0)|28.5.2003 12:43
Diky moc, uz to funguje
null (0)|28.5.2003 12:57
kdyz jsme u toho exploreru, nevite nekdo jak nastavit aby se mi defaultne zobrazovalo nejmensi pismo v IE? Vzdy se mi pri spusteni zobrazi IE se strednim pismem :((

dik
Michal Jelínek (220)|2.6.2003 16:19
S tim welcome.exe to funguje i na mem XDAcku, ale je to des, protoze se mi to stava casto :-(
null (0)|3.6.2003 22:59
dik za tip, ja mam s IE ale tento problem:

prestal mi zobrazovat obrazky, tip s welcome.exe nezabral ale, vsimol som si teraz,
ze ked "tapnem" na prazdny stvorcek kde mal byt obrazok a zo zobrazeneho kontextoveho menu
vyberiem Show picture, tak sa obrazok zobrazi.

Trosku mi to vadi ;-) pretoze nechcem urobit hardreset.
PavelR. (2184)|4.6.2003 08:40
... a nemas nahodou zapnuto nezobrazovani obrazku? V panelu menu IE prvni ikona z prava - bila stranka z cervenym krizkem v levem hornim rohu :-)

null (0)|4.6.2003 19:39
nie. taka trupka nie som ;-)

okrem ineho mi prestal ist Windows Media Player, proste sa nespusti.

Problem s IE sa mi nejakym sposobom po spusteni welcome.exe napravil ;-)
takze este Media Player ;-)
Bronek_ce4you (24)|8.9.2003 02:34
[QUOTE="Anonym"]kdyz jsme u toho exploreru, nevite nekdo jak nastavit aby se mi defaultne zobrazovalo nejmensi pismo v IE? Vzdy se mi pri spusteni zobrazi IE se strednim pismem :((

dik[/QUOTE]

Tohle jsem před časem řešil taky. Defaultně je Text Size v Pocket Internet Exploreru nastaveno na Medium. Našel jsem odpovídající hodnotu v registru a změnil ji na Smaller přepsáním na 1. Tato velikost mi nejvíce vyhovuje. Stačí to provést v
My Device/HKEY_CURRENT_USER/Software/Microsoft/Internet Explorer/Main/ZoomSetting