Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Sunnysoft InterWrite 9.0 PRO - patch pro zařízení s WM 5

Pavel Koza (4761)|20.12.2005 11:27
http://www.sunnysoft.cz/faq_odpoved.php?id=119

Pokud máte zařízení postavené na operačním systému Windows Mobile 5 s lokalizací Sunnysoft InterWrite 9 PRO, můžete pozorovat problémy se zpomalením systému.

Řešení poskytuje patch, který optimalizuje některé systémové knihovny. Můžete si jej stáhnout z odkazu v úvodu tohoto příspěvku.

Postup:
1. stáhněte soubor a dekomprimujte jej - získáte soubor ".CAB"
2. soubot ".CAB" nakopírujte do PDA a tam jej spusťte (nainstalujte)
".CAB" soubor dále dekomprimujte :!:
3. udělějte soft reset (restart)

Po novém spuštění PDA by měl být výsledek okamžitě opticky zpozorovatelný.


Upozornění
Lokalizaci InterWrite i opravný patch musíte instalovat do hlavní paměti (tedy NE na kartu) :!:

Opravný patch není pro MDA Vario přímo od TMO :!: (Tam je lokalizace přímo v ROM)
Šeba_oldd (1184)|20.12.2005 13:43
:yes: FUNGUJE:yes: opravdu se PDA podstatne zrychlilo
deyv (41)|21.12.2005 11:26
super :yes: :yes:
zidane_ce4you (244)|21.12.2005 16:03
Díky za editaci a jinak se klidně na cokoliv ptejte, rád odpovím na Vaše dotazy.
ned_ce4you (19)|25.12.2005 18:42
dobrý den tak jsem nainstaloval interwrite 9 pro a nasledovalo veliké zpomalení chodu systému, po přečtení tohoto přispěvku jsem se pokusil nakopirovat patch do paměti přistroje a tam jej zpustit, vše probehlo vpořadku až na to že když se mi přistroj po restartu zapnul byl stejně pomalý jako předtim =( zřejmě dělam něco špatně, ale nevim co, jelikož jsem uplný začatečník tak budu rad za každou radu předem děkuji za odpovědi a rady, zatím jedu
_blackBone (271)|17.1.2006 15:42
[QUOTE="ned"]dobrý den tak jsem nainstaloval interwrite 9 pro a nasledovalo veliké zpomalení chodu systému, po přečtení tohoto přispěvku jsem se pokusil nakopirovat patch do paměti přistroje a tam jej zpustit, vše probehlo vpořadku až na to že když se mi přistroj po restartu zapnul byl stejně pomalý jako předtim =( zřejmě dělam něco špatně, ale nevim co, jelikož jsem uplný začatečník tak budu rad za každou radu předem děkuji za odpovědi a rady, zatím jedu [/QUOTE]

halo halo :)) proc na tento dotaz nikdo neodpovedel? ... i ostatni by to treba zajimalo :evil:
zidane_ce4you (244)|17.1.2006 16:45
[QUOTE="ned"]dobrý den tak jsem nainstaloval interwrite 9 pro a nasledovalo veliké zpomalení chodu systému, po přečtení tohoto přispěvku jsem se pokusil nakopirovat patch do paměti přistroje a tam jej zpustit, vše probehlo vpořadku až na to že když se mi přistroj po restartu zapnul byl stejně pomalý jako předtim =( zřejmě dělam něco špatně, ale nevim co, jelikož jsem uplný začatečník tak budu rad za každou radu předem děkuji za odpovědi a rady, zatím jedu [/QUOTE]
Dobrý den,
pokud budete postupovat dle uvedeného návodu tak se zlepšení musí projevit (testováno na xxx zařízeních)
DaMaSig (107)|20.1.2006 13:47
To je fakt, po instalaci CZ se chod i spouštění po resetu zpomalil, po instalaci patche se zrychlil chod zařízení, ale náběh po soft resetu je pořád dost pomalej, nešlo by udělat i něco s tímhle ? konkrétně to pozoruju na FSC Loox N520.
zidane_ce4you (244)|20.1.2006 13:50
[QUOTE="damasig"]To je fakt, po instalaci CZ se chod i spouštění po resetu zpomalil, po instalaci patche se zrychlil chod zařízení, ale náběh po soft resetu je pořád dost pomalej, nešlo by udělat i něco s tímhle ? konkrétně to pozoruju na FSC Loox N520.[/QUOTE]
Dobrý den,
na proces bootování nemá lokalizace žádný vliv. Musíte se smířit s tím, že WM5 prostě pomalu bootovat budou...