Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

baterka a dell x51v

jacobo (24)|20.12.2005 02:06
koukam do recenze, docela drasticke hodnoceni baterky, no nic, pominu to, ale chci se zeptat

u hx47 jsem videl status main battery a nejaky backup battery, dell ma jen jednu, jak to mam chapat?
Zdenek Malinsky (9781)|20.12.2005 04:40
Recenze, pokud myslíš tu zde, na ce4you, je X50v a ty máš X51v. X51v má už nový OS WM 5.0, kde záložní baterie, na rozdíl od w2k3(SE), není potřeba, protože aplikace a data jsou instalovány, resp. uloženy v paměti ROM a při "výpadku" el. proudu nehrozí jejich ztráta, jako tomu bylo u všech starších WM a PPC.
Osobně drasticky baterii na svém X50v nevidím. Baterie vydržela zhruba jako můj předchozí HP iPAQ 4150. K Dellu jsem měl v balení další baterii a ještě přikoupil (pro jistotu) tenkou 1800 mAh Mugen (která nedělá batůžek), ale protože jsem mezitím upgrade na WM 5.0,využívám další baterie minimálně. Výdrž se z principu práce s paměťmi u WM 5.0 prodloužila odhadem o 1/3 až 1/2.
gevalim (86)|20.12.2005 08:22
Ja mam obyc baterku co prisla s aximem, zatim nejvetsi vydrz, co predvedla, byly 3hodiny 48 minut navigace s tomtomem, s druhym minimalnim podsvicenim a zapnutym BT (kvuli GPS :) ) Podle zkusenosti jinych majitelu x51v jsem mel ovsem stesti, nekdo hlasi i o hodinu mensi vydrz!

Zatim jsem nezkousel zadne drsnejsi testy, protoze jsem maximalne happy s vydrzi. Ale o te Mugen 1800 mAh baterce taky uvazuju...

Zdenku, mimochodem, kde jsi ji kupoval?
jacobo (24)|20.12.2005 08:48
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Osobně drasticky baterii na svém X50v nevidím. [/QUOTE]

ja jo, protoze zatimco (uz mozna budu nudny s tim srovnavanim, cili se dopredu omlouvam) z hx47 jsem nabijeni prakticky vubec neresil - klidne nabijeni jednou za tri dny, tak u dellu to vypada na max dva dny ... ale mam jen zakladni baterku, cili premyslim, nad koupi te silnejsi (viz dale)

[QUOTE="Zdenek Malinsky"]K Dellu jsem měl v balení další baterii a ještě přikoupil (pro jistotu) tenkou 1800 mAh Mugen (která nedělá batůžek)[/QUOTE]

taktez se zeptam kde - jestli klasicky pres dell.cz, tak se omlouvam za zbytecny dotaz ...
iron side (253)|20.12.2005 09:10
musim se taky priznat,ze jsem mel z baterky strach.Je pravda ,ze u X50V byla vydrz nic moc.Ale u X51V to uz docela jde,myslim ze je to tak na urovni 80% HP4700.HP jsem mel skoro rok,takze myslim,ze muzu srovnavat.S Tomtomem mi to chodi skoro 3 hodiny.:yes:
beecher (9270)|20.12.2005 10:22
Baterie Mugen lze koupit na Aximcases.com...
Zdenek Malinsky (9781)|20.12.2005 13:34
[QUOTE="gevalim"]Zdenku, mimochodem, kde jsi ji kupoval? [/QUOTE]Kupoval jsem u Dell CZ, ale ne přímo, ale přes BlogShop. 2.baterie-to bylo v červnu a model byl 50v.