Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s emulátorom v eVB

Pepo_ce4you (28)|19.12.2005 20:50
Mám problém, nejde mi simulácia dlhšieho podržania stylusu na emulátore. Takže keď odomňa chce po HR presunúť tú poznámku tak som skončil:-(
Pepo_ce4you (28)|19.12.2005 21:33
Už som na to prišiel. Asi mám na to moc pomalý comp (1,1GHz a 128MB RAM) takže to musím držať viac ako minutu. Hlavne že to ide:-)

Ale vyskytol sa ďalší problém, potrebujem spolu s programom narvať do toho emulátora aj jeden texťák. Dá sa to? Nechce sa mi ešte do toho programu písať aby si ho vytvoril sám.
RStein (2012)|21.12.2005 20:38
1) eVB uz je historie ;), ale v emulatoru spustte File Explorer a pres Network Share se muzete dostat ke sdilene slozce na svem pocitaci.

Par poznamek: Kdyz vam pri pripojovani k pocitaci emulator nahlasi, ze zarizeni jiz existuje, zmente device id emulatoru (Start/Settings/About/Device Id).

Pri pristupu ke slozce se muze objevit dialog pro prihlaseni - zadejte jmeno, heslo, pripadne i domenu uctu, ktery ma pristup ke sdilene slozce.
RStein (2012)|21.12.2005 20:46
A pokud se dobre pamatuji, tak v eVB jsou tzv. Remote tools, pomoci nichz muzete pres File Viewer zkopirovat soubory.

A dale myslim, ze kdyz pridate soubor primo do eVB projektu, tak bude zkopirovan do zarizeni take.