Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 11 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 152

Téma: ANYCOM Bluetooth Stereo Headset / sluchátka - zkušenosti?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

Momentalne dost vazne uvazuji o tomto headsetu/sluchatkach nemate nekdo zkusenosti s MDA2? Pripadne i s podobnymi sluchatky od HP? Docela se bojim, abych nevyhodil 3000 za neco, co mi pak nepujde (me obavy prameni zejmena z MS BT Stacku). Diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

HP BT sluchátka i s ohlasem uživatele Petra Schinzela.
    Nechápu tvé obavy. Tak to nejdříve vyzkoušej, než to koupíš. V čem je problém?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

mno asik je nemaj na skladu a radeji si nez si neco objednam zjistim, jestli to vubec funguje. Navic petr schnitzel ma HPcko (4700) a pokud se nepletu HPcka, pouzivaj Widcommackej BT Stack a jak rikam, toho se bojim nejvic, aby to s mym MDAckem bezelo...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2005

pridej si tam s xda ty BT profily .. to je zaklad...pak se me objevili novy profili a mezi nimi i audio BT profil .. takze melo by to fungovat..ale radsi bych si to vyzkouselk i na xda ma sem tam nekdo potize..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

4Zdenek Malinsky: Obavy jsou zcela opravnene... MDA II ma MS BT stack a tohle potrebuje A2DP profil... (kteryzto MS stack neumoznuje). Samozrejme da se tam hacknout Widcommackej BT stack, ale ten momentalne neni pro WM5 na MDA II (pouze pro WM2k3/SE).
    Nehlede na to, ze ta MS sluchatka jsou nic moc a kupodivu nektere zarizeni s nimi komunikuji a jine ne (i kdyz maji ten pozadovany profil) - nehlede na to, ze jsem na ne moc chvaly neslysel - spis naopak.
    To ty Anycomacky by mely byt pravy opak... :yes:

4Ganja: kdyby to bylo tak jednoduche - nevim, jestlis docital tu diskuzi az do konce, ale skoncilo to tim, ze to sice nekomu funguje, ale se spatnou kvalitou - nepouziva pry A2DP profil, ale nejakej stream - a ten je pry oproti tomu, kdyz ta sama sluchatka pouzijes s Widcommackym stackem to same jakko nebe a dudy - kvalita pry silene trpi.
    Nehlede na to, ze ten streaming funguje pouze s Windows Media Playerem :no:

4hrtak: Nejlepsi zpusob je si to fakt vyzkouset - ale jak jsem rikal - pokud tam prijdes s MDA ted, tak ti to na 100% fungovat nebude...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

2Kato : dik presne tohle sem chtel vedet. Kdesi sem ale cetl o moznosti hacku Widcommackyho stacku do WM5, mno jeste na to mrknu. Nejaka jina moznost jak A2DP profil do MDA2 (s WM5 - na ty SEcka se mi fakt moc z5 nexe ( ) neni?
    Druha moznost jsou ty sluchatka od B-Speechu (napr. zde) , kde se da v nejhorsim zapojit ten adapter do jacku... Ale ten Anycom fakt vypada lip (. Navic asik ani ta firma nema kamenny obchod a nikde jinde v CR sem je nenasel chjo (

EDIT: sarka ja sem lama, dyk MDA2 nema 3,5 jack, takze i B-Speech je naprd a tlacit to systemem -> redukce->BT modul --> BT sluchatka... ee ne to ne. Bhuuu

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Já tedy spíše zvažuji tento Ovislink
    za 2 332 Kč vč. DPH

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od OoPs
    Tak v tom teda opravdu nevidim jedinou vyhodu... To uz si rovnou muzu koupit mp3 prehravac :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Mno, muzes do toho napojit kosky a zaroven to funguje jako bondovka.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Tak to snad muzu i do toho normalniho mp3 prehravace, ne?
    (unika mi totiz smysl tohohle zarizeni - je to dalsi "kram" - zhruba o chlup vetsi, nez normalni mp3 prehravac - tzn. kdyz si koupis za ty prachy mp3 prehravac, tak ti to udela tu samou sluzbu a rekl bych, ze jeste vetsi... nabijecku budes muset tak jako tak (ve vsech pripadech 2) - mp3 prehravac ti vydrzi jeste dyl... akorat fakt nechapu duvod zapojeni zarizeni-->BT-->zarizeni-->kabel-->sluchatka... to uz se mi zda lepsi rovnou zarizeni-->kabel-->sluchatka - a usetril jsem za tato sluchatka Tim dle meho nazoru opravdu nic neziskam..
    Nehlede na to, ze tim stratis to, kvuli cemu si predpokladam vetsina lidi BEZDRATOVA sluchatka kupuje - tu BEZDRATOVOST :O

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

No ja nechci resit situace typu: safra nekdo mi vola, honem vyhodit z usi MP3, vzit mobil, a pak zase nasazovat sluchatka.
    Sluchatka co sem dostal k Variu sice hraji dobre, ale draty jsou tvrdy, takze nepohodlny. Mno a o jinych sluchatkach s mikrofonem a 2,5 jackem nevim. Takze mi tohle prijde jako celkem dobra volba s ohledem na to, ze stim muzu telefonovat, ovladat WMP, vyuzivat miktofon a mit pripojena kvalitni sluchadla.
    Nehlede na to, ze kdyz pojednu na kole nedovedu si predstavit jak sem pridratovanej k mobilu a nebo jak mobil taham po kapsach.
    V aute jakbysmet.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

No ja nechci resit situace typu: safra nekdo mi vola, honem vyhodit z usi MP3, vzit mobil, a pak zase nasazovat sluchatka.
    Sluchatka co sem dostal k Variu sice hraji dobre, ale draty jsou tvrdy, takze nepohodlny. Mno a o jinych sluchatkach s mikrofonem a 2,5 jackem nevim. Takze mi tohle prijde jako celkem dobra volba s ohledem na to, ze stim muzu telefonovat, ovladat WMP, vyuzivat miktofon a mit pripojena kvalitni sluchadla.
    Nehlede na to, ze kdyz pojednu na kole nedovedu si predstavit jak sem pridratovanej k mobilu a nebo jak mobil taham po kapsach.
    V aute jakbysmet.
    Hele - ja jsem asi uplne natvrdlej - byl bych rad, kdyby se k tomu vyjadril jeste nekdo jinej - ja to asi fakt nechapu...
    predpokladam, ze situace typu: "safra, nekdo mi vola, honem vyhodit z usi MP3, vzit mobil, a pak zase nasazovat sluchatka" nastava pouze za predpokladu, ze pouzijes mp3 prehravac - OK - chapu... ale puvodne tu byl dotaz na Anycom BSH-100 - a ve srovnani s tim nechapu rozdil mezi timhle a tim Anycomem.. nicmene v obou pripadech budes muset sundavat sluchatka...
    I kdyz - ted mi mozna trosku svitlo - ty myslis, ze je vyhoda toho tveho reseni to, ze to ma mikrofon? To ma Anycom taky... ale na zarizenich typu MDA ti to bude stejne nanic (protoze i kdyz tam dostanes Widcomm BT stack, tak z toho vytahnes maximalne tak prehravani - nahravani nikoliv :? )
    A jelikoz tohle musi "nejak" dostat zvuk z MDA do tohoto zarizeni - pres BT - tak to musi jit pres A2DP profil - a jses u stejneho problemu, jako u tech Anycomackejch sluchatek... akorat mas navic "krabicku + kabel".

Btw. na kole sebou taham Nokii 5110 - precejenom ty moje drncaky by MDA asi neprezilo

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

Mno a o jinych sluchatkach s mikrofonem a 2,5 jackem nevim. Takze mi tohle prijde jako celkem dobra volba...
    Sak si to kup ) me osobne to prijde jako draha debilita.... Ja ted pouzivam 2,5mm -> 3,5mm redukci a pomerne kvalitni sluchatka, ovsem redukce neni zrovna ono... v kapse prekazi (stejne jako kabl). BT sluchatka mi prijdou ideal, PDAcko polezi v kapse, kdyz nekdo bude volat, tak se daj pouzit jako HF, ted kdyz mi nekdo vola, musim odpojit sluchatka, zapauzovat hudbu, vytahnout PDA z Hardcase, zeleny tlacitko a pak hned opacnej postup... tak proto.
    Jeste nevim, asik si je objednam, budu laborovat a kdyz to dopadne blbe, tak je proste vratim (Sak je pri objednavce z netu 30dni zaruka na bezplatne vraceni nie?)

EDIT: Tak muj plan si to objednat a zkusit asik taky nevyjde (
    d) Možnost odstoupit od smlouvy se nevztahuje na:
    II) dodávku zboží upraveného na přání kupujícího či na zboží objednané speciálně a výslovně na jeho přání a které nebylo v době dodávky skladem

- a momentalne neni v dobe dodavky skladem... Achjo ((. Ja to snad risknu a v nejhorsim se vratim na ty SEcka... ale to se mi taky nechce bhuu

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

imho lol, tak sem si dal dotaz do vyse zmineneho e-shopu a 15min na to sluchatka z eshopu zmizely )))))
    ale diky katovi za tip, ze je maj na alzasoftu, snad budou ochtonejsi

-> a pozor... nasel sem na buzzdevu diskuzi, vypada to, ze by se to teda snad pod WM5 mohlo dat rozjet )

EDIT: mno co tak hop nebo trop (ze ja si budu muset koupit nove PDA, kdyz to nepojede... ), takze je to objednany, ted to nemaj na sklade, ale uvidime, az budou tak poreferuju )

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

Takze, sluchatka od alzy nakonec prisly (Anycom BSH 100), jsem skoro spokojen moje postrehy

HW:
    - Sluchatka jsou super, jdou slozit, vypadaj bytelne, vnitrek u usi "polstrovany"
    - Napajeni je pres miniUSB, je prilozena jak nabijecka, tak kabel k PC
    - Do Nabijeciho slotu jde vlozit i mini mikrofon, pak fungujou jako HF
    - Dobre sedi, celkem kvalitni zvuk

SW
    - mam MDA2 a WM5 (MS BT Stack)
    - bylo potreba nainstalovat toto rozsireni MS stacku
    - dale smazat tento register (jinak stale na liste byla notify, nedalo se pak vedet, jestli je to sms, zmeskany hovor nb proste jen porad sluchatka):
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\init]
    "Launch98"="btp_audio_ui.exe"

- po techto zmenach funguji sluchatka jen ve WMP (ani TCMP ani PocketMusic nic ()
    - pisnicky se obcas (Vetsinou v polovine) na dve tri vterinky zaseknou. Udajne pomuze pretaktovani vys (mam v planu nekdy zitra)
    - nefuguje tlacitko pauze - problem je v Phone Edition, je spolecne tlacitko pro "Zelene tlacitko" a pause/play, v WMP tedy nereaguje, mimo po zmacknuti vyskoci telefon, ve WMP bohuzel nejde premapovat. Tlacitko "stop" funguje"

zaver ->
    Jeste prubnu pretaktovani na 530Mhz, pak snad prestanou obcasne pauzy
    Zkusim tam narvat WidcommStack, coz asik bude u WM5 problem (
    Sluchatka mam jeste kratce, abych zjistil realnou vydrz
    Asik na ne napisu klasickou recenzi )

Strana 1 z 11 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Headset bluetooth, stereo
    Od MaNi_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-01-2008, 14:22
  2. Bluetooth stereo sluchátka
    Od fabrym v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-12-2007, 20:33
  3. Stereo bluetooth headset
    Od buko2760 v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 14-02-2006, 15:34