Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: High End Praha 2006

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Po dnešním telefonickém hovoru s jedním z vystavovatelů jsem se dozvěděl, že 9. ročník této výstavy se bude konat 25. a 26. března 2006 opět v pražském hotelu Corinthia Towers (metro C - Vyšehrad). Pro veřejnost otevřeno po oba dny od 10 do 18 hodin.

Myslím, že posun o jeden měsíc (oproti minulým rokům) směrem k jaru výstavě jen prospěje. :yes:
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Mar 2004

V Praze bude česká premiéra reprokabelu KrautWire Ultima. Právě na něj hraju - zapojen v bi-wiringu s KrautWire Blanche Superbe. :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Az to bude aktualni, pripomen se mi please soukromou zpravou, jdu na tu vystavu s tebou.

Registrace
    Mar 2004

Jistě. Hlavně aby jsi zase neochořel, jako minulý rok.

Registrace
    Mar 2004

Další podrobnosti k výstavě na portálu golias.cz a také na webu jednoho z pořadatelů = Finale Audio.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tak tady přikládám foto a video toho nejlépe vypadajícího, nejlépe znějícího a zřejmě možná i nejdražšího kousku co jsem letos na výstavě viděl a hlavně slyšel.

Sestava komponent Luxman v kombinaci s měniči Cabasse Baltic II a subwoferem Cabasse Saturn 55 o váze 200 kg!!! Řeknu vám, v životě jsem neslyšel tolik basů, dynamiky, údernosti a energie v jedné jediné místnosti.. Absolutní BOMBA!!! Dokonalá prostorovost, výšky a středy jakbysmet. Všechno ostatní co jsem na výstavě stihl naposlouchat mi vedle této sestavy znělo jako popelnice a tranzistoráky.. Howg.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00134630_IMAGE_00002_HTNv.jpg 
Zobrazení: 52 
Velikost: 37.6 KB 
ID: 4426  
    Připojené soubory Připojené soubory

Podobná témata

1. Pozvánka: High End Praha 2010
    Od Zdenek Malinsky v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-03-2010, 12:28
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-03-2007, 17:25
  3. High End Praha 2005 (přidány obrázky z výstavy)
    Od Zdenek Malinsky v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 23-12-2005, 09:29