Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Divx na pda

Barbados (189)|17.12.2005 22:02
Ahoj , chtel bych se zeptat , jestli nemate nekdo pri sledovani filmu na pda pocit ze se pri rychlejsich akcich jakoby trosicku sekaly ,ale i pri normalnich dejich mam pocit jako by se ten obraz cukal , jen nepatrne . Mozna to jenom moc zkoumam . Prevadim je v programu PocketDivXEncoder a vicemene tam nastavuji jen hlasitost jinak nic . Prosim o vase zkusenosti dik.

EDIT MODERATOR:
Diskuze na stejné téma byla zamčena. Najdete ji zde
MultiTricker (112)|17.12.2005 22:20
Me se to nezda, ale vim co popisujete. Zkuste schvalne problemovy usek prevest v nizke kvalite a posoudit, jestli bude prehravani plynulejsi. Pokud ano, pak mate pravdu a PDA nestiha video prehravat podle Vasich predstav. Konvertujte proto video do nizsi kvality. Take doporucuji zkusit jiny prehravac, smartmovie se mi moc neosvedcil, zatimco freewarovy TCPMP je skvely na prehravani videa temer vseho druhu.
Barbados (189)|17.12.2005 22:26
diky za rychlou odpoved,,, ja ty filmy prehravam take v TCPMP jiny prehravac nepouzivam . V jake kvalite vy prevadite filmy - jakou velikost ma prumerny film v pda ? Hodinu a pul filmu mam velikost okolo 200mb
duffioso (537)|18.12.2005 15:38
no standartne je tam asi nastavena kvalita 12 ale ja to jeste trosku zvedam,tak na 13 14 a zvuk na 2 a ma to taky kolem tech 200 mega a je pravda ze se nekdy nepatrne zacukava,ale snesu tokdyz jedu niz s kvalitou tak uz jsou trochu kosticky
iron side (253)|18.12.2005 19:01
doporucuji nastavit kvalitu na 12 a zvuk dle toho ,jestli chcete stereo nebo mono.Mono na 2 a sterero nastavte nejmene na 5 nebo bude slyset ozvena. V nastaveni zaskrtnout XDiv,2 pass .
A nezapomente ,ze to nemumi kodovat kodec AC3,tak to musite nejdrive dekodovat.:yes: