Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ActiveSync 1 PC / 2 PC

Kocir (836)|16.12.2005 23:03
Jaky je rozdil u zakladani standardniho partnerstvi:
"pouze toto PC"
"mezi dvema PC"

To jako znamena ze kdyz dam jedno PC tak jiz na druhem mam smulu? Zatim se to tak jakoby chova. Musim byt vzdy v rezimu host.

Analogicky je otazka stejna pro dve PC. To pak u tretiho mam smulu?

Nebylo by to dost hloupe?


Jak dosahnu toho abych ted u obou PC mel standardni partnerstvi. Na druhem PC to rve ze zarizeni uz se pouziva.
Zdenek Malinsky (9781)|17.12.2005 11:28
Se 2 PC to funguje, jak zde v diskuzi psal Paveluh - šlo synchronizovat vše, instalovat programy... Ovšem nějak úplně nechápu, proč synchronizovat s 3 nebo více PC (doma, zaměstnání, ???).:?

Pokud jsi v na druhém PC jako host, je to možná proto, že se tě to při vytváření partnerství ptalo, zda vytvořit standard partnership nebo host a zvolil jsi špatnou možnost. Zkus vytvořit nové standardní, pokud to nepůjde tak smaž všechny partnerství a pokus se znovu vytvořit standardní. Pokud se ani takto nezdaří, asi zbývá jen možnost přeinstalovat AS a při prvním nastavování zadat "s více PDA".

Viz diskuze-str.1 a 2
RodNoc (35)|17.12.2005 15:05
Vyresil jsem nasledovne:

1) smazal jsem obsah adresare "c:\Documents and Settings\Kočíř Jan\Data aplikací\Microsoft\ActiveSync\Profiles"

2) Prosel registry a smazal v nich vsechna partnerstvi (jmenuje se stejne jako adresar ve vyse uvedenem adresari)

3) Pak pripojil PDA a dal standardni partnerstvi a uz se to zeptalo zda pripojit k jednomu ci ke dvema PC. Zvolil jsem ke dvema.
j@m (44)|19.12.2005 09:34
Smazat zarizeni (Mobile Device) se da primo v Activesync bez pripojeneho pda. Poté při prvním připojení se vytváří nové partnerství.

A mimochodem. Narazil jsem na jednu malickost. Doma na pc jsm vyzkousel naistalovat AS4.1 a v praci mi stara 3.7 prestala synchronizovat :disgusted: . Pomohla az preinstalace na AS4.1. Nastesti to zase funguje - bohuzel nyni jen v angl. coz mi zase tolik nevadi. :cool:
Kocir (836)|19.12.2005 18:54
[QUOTE="j@m"]Smazat zarizeni (Mobile Device) se da primo v Activesync bez pripojeneho pda. Poté při prvním připojení se vytváří nové partnerství.

A mimochodem. Narazil jsem na jednu malickost. Doma na pc jsm vyzkousel naistalovat AS4.1 a v praci mi stara 3.7 prestala synchronizovat :disgusted: . Pomohla az preinstalace na AS4.1. Nastesti to zase funguje - bohuzel nyni jen v angl. coz mi zase tolik nevadi. :cool: [/QUOTE]

To prave neslo, nebot se tam zobrazovalo pouze host a funkce smazat partnerstvi byla neaktivni
beecher (9270)|20.12.2005 10:20
[QUOTE="Kocir"][QUOTE="j@m"]...bez pripojeneho pda...[/QUOTE]To prave neslo, nebot se tam zobrazovalo pouze host a funkce smazat partnerstvi byla neaktivni[/QUOTE]Pro slepe jsem podstatnou podminku moznosti smazat partnership dal do boldu... ;)