Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Navijeci kabel Brando - nenabiji, nesynchronizuje

Psilo_ce4you
    Guest

Dobry den vinsuju,

vcera jsem si koupil v brnenske prodejne Sunnysoftu navijeci kabel Brando (za 583,- Kc), ktery dle specifikace ma umet nejen synchronizovat, ale take Looxika 720 nabijet. Jsem ale tezce zklaman ( , neb nejenze nenabiji, kdyz je baterie vybita pod 70%, ale take nedokaze synchronizovat. Zajimave je, ze se synchronizace podari, pokud je mezi nim a Looxem kolebka! Domnivam se, ze v kabelu nejsou zrejme dobre zapojeny jednotlive piny. Zkusim dobit standardnim zpusobem na 100% a zkusim synchro.

Z diskuzi na Brighthandu, jsem vyctel, ze je to bohuzel vlastnost techto kabelu (stejne vypadajici kabely prodava cela rada jinych firem). Jeden uzivatel se v diskuzi zminil, ze odblokoval nabijeci piny a synchro pak funguje. (To asi dela kolebka, jak pisu vyse...) Jenze ja bych chtel, aby fungovalo oboji. :!:

Netusite nekdo, jak z toho ven?? :?:

Diky, Psilo
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

prečti si diskuzi ktera je v mem podpisu

Psilo_ce4you
    Guest

Diky za napovedu.
    Stale mam ale probelm se synchronizaci. I kdyz je Loox nabity na 100% synchronizace se nezdari. Vetsinou vubec nedojde k automaticke detekci v stolnim PC, nekdy se ActiveSync rozbehne, Loox napise, ze se uspesne autentikoval, ale pak spojeni spadne.

Asi ho pujdu reklamovat...

Podobná témata

1. MIO A701 se nesynchronizuje
    Od Zdeno_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-04-2009, 22:48
  2. wm5 nesynchronizuje
    Od sturko1 v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 22-02-2008, 15:52
  3. Reakcí: 5