Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 15 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 221

Téma: OziExplorer - program pro práci s mapou a sběr geografických dat

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

S tvým časem to bude asi opravdu blbé, když nemáš ani čas psát celá slova...
    "nexisuje", "pcket"...
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

to:doubek
    není třeba pročítat všechno, je třeba číst to , co potřebuju..

http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=245

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Zdravím všechny, mám problém s natavením portů pro GPS. Používám MDA2 a GPS i-tec BT Slim. V nastavení COM portů mi pro BT zařízení nabídne porty 6 a 7. Ale v Ozi Exp. mám na výběr jenom COM 0 - 4 a COM 9. Pro GPS jsem nastavil COM 7, ale nevím jakto mám nastavit v Ozi Exp. S jinými programy např. GPS Compass (v něm jde nastavit COM 7) funguje GPS bez problémů. Díky za radu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Zdravím a prosím o radu...mám tu mapu Prahy,resp.dva soubory Praha.map a Praha.ogf2 Když je nahraju k ostatním mapám v PPC,tak ji sice OZi v adresáři vidí,ale nenačte...co mám udělat?převést do jiného formátu? img2ozf ty soubory nevidí..takže nevím ,jak je převést.Ty ostatní mapy mám v ozf3...Děkuji
    Edit:ještě mám k dispozici png soubor Praha,který se mě ve stolním OZI s potížemi otevře/načte se ten soubor .map a pak hlásí,že hledá soubor s obrázkem a musí se na ten PNG soubor ručně donavigovat/
    P.S.mlouvám se za hodně laicky a asi i nesrozumitelně položený dotaz...ops:

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

to: sikula
    podle popisu bych viděl chybu v nastavení adresářů.
    soubor map je texťák, kde jsou údaje o poloze mapy na "obrázku". pro PPC se vytváří formát ozf3 (ozfx3), který je komprimovaný. oba soubory by měly být ve stejném adresáři, nastaveném v ozice.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

No já jsem překopíroval oba soubory..jak ten textak..tak ten velký soubor..on má 49Mega..není problém i v tom??Ale hlavně je v tom jiném formátu ,než ty ostatní od Shocartu...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Jestli ses nepřeklepl a je to opravdu ogf, tak to pro Oziho nebude...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Nepřklepl...ale stolní to načetl z toho png souboru...jen zase nevím,jak ,když je ta zkalibrovaná a načtená mapa ve stolním OZI,jí uložit do něčeho,co se pak dá načíst v ppc.../jinak si myslím,že ta mapa bude původem ze smartmaps...ale pššššops:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

png je grafický soubor, pokud k němu máš kalibrační soubor .map, tak to do formátu pro ppc dostaneš utilitkou img2ozf, je na http://www.oziexplorer.com pod odkazem "Optional Extras".

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Právě jak jsem,asi dost nepřehledně psal...ta utilita mě hází nějakou chybovou hlášku....hned po tom co se snažím otevřít tou utilitou tu složku s těma dvěma soubory..
    edit:stáhl jsem z webu OZI starší verzi té utility...ta vidí ten png file,ale při konverzi hlásí,že chybí knihovna lpng.dll
    já ji nějak nemůžu stáhnout...kde jsem jí našel,tam chtějí za ní platit...help me
    Edit2:knihovna nalezena...převod se rozběhl...trval asi půl hodiny..a snad dopadl dobře..to poznám až dorazím domů...
    Edit 3:dopadlo to výborně..jen jsem trošku v šoku... /no jen sem nepobral,proč ta nová verze img2ozf ten soubor neviděla a ta stará ano.../

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

nenajde sa niekto kto by mi poslal na mail alebo nejakou e-postou nainstalovany oziexplorer pre MDA alebo PDA ?
    mam navigacny mioc250 a rad by som to na tomto navigacnom rozchodil lebo castejsie chodim do hory a tak by som to potestoval.
    so stiahnutim nemam problem ale moje navigacne nepodporuje active sync a tak to am nedostanem.
    mam mioc250 a wince 5.
    mail prosim na patko19(at)gmail.com

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

patko: jdi na adresu www.oziexplorer.com a tam je v sekci OziExplorer CE oddíl pro PNA - stáhnout a nainstalovat

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

jinak koukal jsem, že dnes vyšla nová verze OziExplorer CE Developers version 2.03a

s kompletně předělanym designem :-) - doporučuju vyzkoušet

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Pod představením a linkem na verzi 2.03a se od 17tého skrývá verze 2.03b. Stejně tak povýšil Settings Manager.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Vypadá to, že OZI CE začíná chovat dospěle.. Pomalu začínám mít problém s množstvím variant stránek a tlačítek.. A propos.. chodí vám tlačítka z posledního manažeru? Mně nechodí - musím upravit texťák - dát před popis tlačítek "c1". Ale je dost možné, že se mi pořádně nepřeinstalovala poslední verze..

Strana 11 z 15 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Navigační program s mapou Vysokých Tater
    Od Paullus_ce4you v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 12-08-2005, 14:45