Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 60

Téma: ExtROM - MDA Vario

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od MilanSu
    Tak jsem asi po 3 dnech zjistil ze se mi zobrazují v ext rom jenom same nesmysly a nejde to smazat, přejmenovat ...
    Pokud se za poslední jeden dva (tři) měsíce nic nezměnilo, je od verze rom 1.6.x.x extrom zablokována, a zatím ji nikdo nebyl schopen odblokovat, takže využívat ji zatím nelze.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Tak jsem asi spatne pochopil nektere prispevky o vyuziti ExtRom. Dekuji, mohu dnes klidne spat

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Vazeni, predem se omlouval za lamacky dotaz, ale jsem mene technicky zdatny ops: Provedl jsem na Variu HR se SR a tim se zbavil spousty fico... od TMO. Po dvoudennim uzivani takto upraveneho Varia zjistuji, ze mi ve Variu nic zasadniho nechybi. Zatim jsem nasel to, ze se nedostanu k historii volani.

1.Jestli jsem tuto diskusi pochopil dobre, da se nekolika caby prave tyto nenainstalovane veci doinstalovat manualne. Nebo se pletu?

2. Pokud to tak je, nepochopil jsem bohuzel, jak se k tem neinstalovanym cabum dostat a nasledne je instalovat. Zrejme pres TC, ale nevim jak.
    ops:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Ke cabům v Extended_Rom se dostanete jednoduše zadáním adresy v Total Commanderu: extended_rom . Caby nainstalujete pouze poklepáním na příslušný cab.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Mene technicky zdatny nebo spis liny? Vse uz tu bylo.

Ad 1 . http://www.ce4you.cz/forums/view_top...t=13744&fi=100
    Ad 2. Mas to popsany uz na prvni strance tyhle diskuze
    :sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Omluva, ale spatne jsem se vyjadril. Jde mi o to, ze drive mi slo vyvolat historii volani krizovym ovladacem v SpeedDialeru, tusim, ze sipkou nahoru. Ted to nejde.
    S tim TC jsem si na zacatku precetl taky, ale nejdriv jsem pro me nepochopitelne laboroval s TC v PC. ops: Tak me hned nekamenujte.

Jeste prosim jeden dotaz. Jsou nektere z neinstalovanych cabu skutecne dulezite pro bezny a spolehlivy chod Varia, ktere by jsem urcite mel doinstalovat???

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Tak ja bych se taky pripojil k diskusi. Mam jednu pro me pomerne zasadni otazku. Chci usetrit misto (mozna i trochu zrychlit telefon), takze staci po HR SR, nebo musim promazat tu ExtROMku? A jeste jedna otazka, chci si ted z 1.6.2.3 vytahnout ExtROMku a potom si dohrat co budu potrebovat do 2.17.2, cimz se vracim k prvnimu dotazu, mam smazat tu ExtROMku, nebo staci kdyz ji nenecham doinstalovat a potom si ruco nainstaluju co budu potrebovat?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

nechci mystifikovat, ale pokud se nepletu, tak 2.x romky wizarda nemaji prepisovatelnou extrom .. cili si tam nemuzes udelat to, co u 1.6, ze si vytvoris vlastni extrom a pri kazdym hr se ti po nainstalovani extrom zarizeni po strance soft vybavy uvede okamzite do puvodniho stavu .. takze nejaky vytvareni optimalni extrom pro 2.x rom je zbytecny - ale mozna uz nekdo prisel na to, jak tu extrom u 2.x rom odemknout (coz bych celkem uvital ..)

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

No me ani tak nejde o tom aby se mi po HR nainstalovala vlastni ExtROMka, ale aby se mi neinstalovali veci ktery nechci. Takze pokud to dobre chapu u 1.6 smaznete celou ExtROM a date si tam jenom to co potrebujete? Misto se setri tim ze smaznete ExtROMku nebo staci jenom nenainstalovat jeji obsah po HR?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Takze, zhruba po tydenim uzivani Varia, kdy jsem nenechal instalovat vsechny ficoviny od TMO (viz. vyse) musim konstatovat, ze k nemu nemam sebemensich vyhrad. Baterka pri beznem uzivani vydrzi okol 3 dni, nepozoruju jediny samovolny restart. Vrele vsem s ROM TMO, kteri maji s Variem nejaky zasadni problem doporucuji odzkouset.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od beam
    Takze pokud to dobre chapu u 1.6 smaznete celou ExtROM a date si tam jenom to co potrebujete? Misto se setri tim ze smaznete ExtROMku nebo staci jenom nenainstalovat jeji obsah po HR?
    tak tak. u 1.x rom se da po hr udelat sr a neinstalovat extrom. tu si pak clovek muze upravit (vyhazet kraviny, dat vlastni veci) a mit ji vytunenou podle sebe. u 2.x romek to nejde. samozrejme smazanim nepotrebnych cabu v extrom sestris misto i fyzicky - v radech desitek az stovek kb (i kdyz ted si mozna vzpominam, ze je tam nejakej masivni customizacni tmo cab, kterej ma kolem mega, tak se da usetrit mozna i to mego).

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

A jeste jedna vec, jedno z tech rozsireni od TMO dela to ze kdyz pisu nejaky tel. cislo vyhledava to v seznamu lidi, nevite ktery to je? A MMS "klienta" od TMO nebo doporucujete nejakyho jinyho? Ne ze bych nekdy nejakou MMSku poslal, ale co kdyby.. :/

A dalsi nejaka moznost kvalitniho odinstalovani rozsireni je? Kdyby treba zkousel co ktery dela.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od Standa
    Citace Původně odesláno od MilanSu
    Tak jsem asi po 3 dnech zjistil ze se mi zobrazují v ext rom jenom same nesmysly a nejde to smazat, přejmenovat ...
    Pokud se za poslední jeden dva (tři) měsíce nic nezměnilo, je od verze rom 1.6.x.x extrom zablokována, a zatím ji nikdo nebyl schopen odblokovat, takže využívat ji zatím nelze.
    a tohle nefunguje?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Ahoj. Dneska jsem zjistit že jde Vario nainstalovat i bez toho bince od T-Mobile. Koukal jsem se dovnitř těch cabů, ale vůbec mi u některých není jasné k čemu jsou. Dá se někde zjistit který na co je, případně které jsou nutné? Zkoušel jsem googlit názvy cab souborů, ale nevyšlo to.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Citace Původně odesláno od Big.T
    Omluva, ale spatne jsem se vyjadril. Jde mi o to, ze drive mi slo vyvolat historii volani krizovym ovladacem v SpeedDialeru, tusim, ze sipkou nahoru. Ted to nejde.
    S tim TC jsem si na zacatku precetl taky, ale nejdriv jsem pro me nepochopitelne laboroval s TC v PC. ops: Tak me hned nekamenujte.

Jeste prosim jeden dotaz. Jsou nektere z neinstalovanych cabu skutecne dulezite pro bezny a spolehlivy chod Varia, ktere by jsem urcite mel doinstalovat???
    Vyvolat historii nebo speed dial lze z aplikace telefon stisknutím křížového ovladače dolů resp. nahoru pokud máš nainstalovaný Smartskey.exe a povoleno (defaultně povoleno je) v jeho .ini souboru.

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 13-10-2006, 13:16
  2. nainstalování ExtRom po HR
    Od merlin_cz_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 18-09-2006, 08:16
  3. ExtROM Vario ROM 2.24a Mr.clean co nainstalovat a co nechat?
    Od linuxsoft v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-08-2006, 23:19