Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 60

Téma: ExtROM - MDA Vario

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ja mel zpravy pristupny i bez toho cabu, ten jen dela nejaky trapny zastupce do start menu.

Nicmene nainstaloval jsem vsechny caby, ve kterejch jsem nasel zminku o MMS, ale porad nemam ve zpravach slozku MMS..

K tem today klavesam, ta aplikace dovoli jen programy co jsou v systemu. Kdyz mam shortcut na novou SMS, tak to tam neda. Da se to menit primo pres registry:
    Kód:
    Today buttons
    --------------------------
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Today\Keys\112 (leve)
    Default=(String)Nazev tlacitka
    Open=command
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Today\Keys\113 (prave)
    Default=(String)Nazev tlacitka
    Open=command
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od dzony
    To zní jednoduše neinstaloval,ale co potom ty zástupci?(většina)Být bez zpráv,kontaktů,kalendáře atd?
    zástupce si seš schopnej udělat sám od .exe programů ve složce windows

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Zástupce můžu vytvořit,ale proč to dělat složitě když je to už udělaný?Co ten zbytek,contactsico.dll,folderview.exe,HTCCalendar. exe,tCallHistory.exe,
    tnsms.exe,tnmms.exe?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tohle jsou jen wrappery pro existujici veci:
    HTCCalendar.exe - spusti kalendar
    tCallHistory.exe - zobrazi history volani
    tnsms.exe - nova SMS
    tnmms.exe - nova MMS

Neuzitecnejsi jsou ty posledni dve..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Tak už sem taky udělal HR s prázdnou ExtROM.. Nějaké problémy/nepříjemnosti od T-Mobilu zmizely, ale 2 přibyly
    1) Jak už bylo řečeno v nabídce zpráv neni účet MMS. Už někdo přišel na to jak to zprovoznit? na co přesně je ta aplikace tnmms.exe z cabu z ExtROM? Mně to akorát zobrazí nabídku: "Vybrat účet" a žádnou možnost výběru:?
    2) Zmizel Smart Dialing i s nabídkou možností v aplikaci telefonu.. Zjistil jsem to až potom, co jsem do /Windows nakopíroval českou knihovnu pr Smart Dialing.. Nemůže to bý tim?
    Díky moc předem za rady

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Na ty MMS mrkni tady

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

ad 2) Udelals po nakopirovani ty knihovny SR? Pokud jo a porad to nechodi a zaroven mas porad skin-t mobile na telefonu, tak musis nakopirovat znova, ale nejdriv zrusit tu co tam uz je.. Viz popis v diskuzi o ty knihovne..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Myslím, že z ExtRom musíš nainstalovat cab SmartDialing_enable_0915_signed.CAB

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Lidi můžete někdo vyextrahovat soubory z extrom (jako dzony v tomto threadu) T-Mobile 1.6.2.3 nebo aspoň napsat jak se to dělá?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Procital jsem diskuse horem dolem, ale protoze zde nikde neni navod "pro blby" chvili mi trvalo, nez jsem na to prisel (znalci at mne nekamenuji).
    1. Na PC je treba mit nainstalovany plugin do Total Commanderu Wince_plugin_PC
    2. Date si zobrazit sitove okoli, WinCE Device
    3. Kliknout na hlavicku okna a dopsat cestu, takze cesta bude
    \\WinCE Device\Extended_rom\*.*
    4. Tim se mi zobrazi kompletni obsah extended rom a muzu ho prekopirovat nekam jinam.
    5. Soubory maji atribut readonly, ten je treba nejprve zrusit (soubory zmena atributu)
    6. A ted je mozno i mazat a pridavat jak je libo
    7. Pokud se u nektereho souboru vyskytl problem, nakopiroval jsem ho pod jinym jmenem, puvodni smazal a novy prejmenoval

Vim ze to tady kuse bylo na vice mistech, ale ja vzdy po hodine cteni diskusi zapomnel co bylo predtim, takze jsem to sem dal, aby to bylo pohromade. Takze pokud si ted udelam zalohu a k tomu tu T-mobile verzi 16...., tak pak jsem asi schopny zarizeni uvest do puvodniho stavu (i po flashi na 2.17) v pripade reklamace a tim neprijit o zaruku , si tedy myslim
    Samozrejme, musi byt spusten ActiveSync a kdyz jsem to zkousel kopirovat jeste jednou musel jsem (presto ze mi AS hlasil pripojeni) udelat SR, aby se znovu pripojil (staci jako host)
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00145715_ExtRom_r0t9.jpg 
Zobrazení: 26 
Velikost: 72.7 KB 
ID: 4728  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

A ted potebuji radu zkusenejsich : Chapu to dobre ze vsechno co je v extROM jsou vlastne customizace T-mobile, tzn. kdyz nebudu instalovat nic bude mi fungovat zasilani SMS, mailu, internet, telefon .... ???
    Nebo alespon neco je nutne ???, ale v diskusi uvadi kazdy neco jineho.

Tak jsem provedl pokus, vymazal jsem obsah cele extROM, zustal mi tam viset jenom nejaky MASD~1.cab (ktery tam ani puvodne nebyl, vytvoril se smazanim ostatnich). Ale po SR tam jsou zase vsechny znova, takze odkud se berou ????

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od vario
    díky, s tou registrací to opravdu funguje, chvíli mi to trvalo, než jsem na to přišel
    A ze by jsi se podelil, ja jsem sice zaregistrovany, ale odkazy zde ve foru mne odkazou na nefunkcni stranku, jedna se mi o Uni_ext_rom.unlock.exe a ten druhy

Nováček
    Registrace
    May 2006

FTP ale je nutne cist/sledovat xda-developers.com

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Tak jsem asi po 3 dnech zjistil ze se mi zobrazují v ext rom jenom same nesmysly a nejde to smazat, přejmenovat ... (v podstate takovy to rozsypany cinsky smeti). Takze jsem udelal znovu flash (2.17.7.102), pak kalibrace LCD, SR (aby se neinstalovala ExtRom) a instaloval jsem Unlock Ext Rom Wizard (pokud ho nenaistaluji nevidim ext rom ani v TC). No a pak jsem tam zkusil neco nakopirovat, neco umazat, neslo to na NB pres Activesync, musel jsem primo ve Variu. No a pak jsem udelal SR a znovu tam je smeti.
    Muzete sem nekdo hodit svoje soubory, kterymi odemykate ExtRom (jsem zaregistrovany jak na XDA tak Buzzdev, ale tezko se to tam hleda), abych to mohl vyzkouset a mohl vyuzivat extrom, pro svoje instalace po HR a instalace programu. Pripadne uvedte Vas postup pro Unlock ExtRom, uz jsem z toho bezradny. Dekuji

EDIT : No nakonec se asi smirim s tim, ze ExtRom nevyuziji, pouze nainstaluji jen vybrane caby a se slzou v oku si budu procitat prispevky ostatnich jak bez problemu vyuzivaji ExtRom:O

Nováček
    Registrace
    May 2006

POMÓÓÓC, potřebuji sehnat informace co udělat pro to, aby MDA Vario bylo schopno vytáčet telefoní čísla z adresáře Microsoft Outlooku, pomocí malé ikonky telefonu a tím uskutečňovat hovory.Můj stařičký Ericsson T39m to dovedl bezvadně, ale už si neumí povídat W XP.Zvládl jen W 98. Dík všem.

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 13-10-2006, 13:16
  2. nainstalování ExtRom po HR
    Od merlin_cz_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 18-09-2006, 08:16
  3. ExtROM Vario ROM 2.24a Mr.clean co nainstalovat a co nechat?
    Od linuxsoft v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-08-2006, 23:19