Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ActiveSync přes bluetooth

mmoobbyy (136)|14.12.2005 22:00
MDA Vario:
Zdravím, nejde mi rozchodit AS přes modrozuba, povedlo se to někomu? Přes USB v pohodě, USB modem ok, BT modem taky, ale AS ani omylem. Díky.
ElSoft (1244)|14.12.2005 23:37
pokud jde o WM5 tak vcelku bez problemu, kdyz to porovnam s WM2003 .
Chce si to jen chvilku hrat a ono to urcite pujde.
MSI Star Key
kdyz tak pisni na icq
hajekm (308)|15.12.2005 08:01
Ahoj,
chtel bych upozornit na jednu dulezitou vec, ktera se tyka vsech HTC s MS BT. Pri prvnim pouziti a parovani BT zarizeni je dulezite, aby se to zaclo z ovladaciho panelu settings/system/bluetooth setting. Pouze z tohoto panelu se korektne spusti bt profily pro serial a AS komunikaci. Ty ikonky na Today a v panelu conection uz jsou jen pro zapinani a vypinani BT a pripadne pridavani dalsich zarizeni. U MDA II s nekterym old FW pokud se to poprve nenastavilo z toho panelu system, tak uz se tonikdy nechytlo, jen po HR. U novejsich to jde i bez HR, jen je potreba smazat vsechny zparovane zarizeni a znovu zparovat pres ovl. panel BT v zalozce system.
Milan
dehtak (56)|6.2.2006 21:02
Ahoj
mám podobný problém, jako je popsán o příspěvek výše, ale s WM5 na MDA Vario. Za boha se mi nedaří spárovat Vario se Siemensem S55. Vario S55 najde, zadám pin a když se objeví seznam služeb tak je okno prázdné - t.j. žádná služba k použití. Úplně stejně se mi to chová proti compu s MSI BTOES a drivery od microsoftu. Proti notebooku s tím samým MSI BTOES, ale drivery MSI úplně v pohodě. Taky proti N 6310i napoprvé.
Podařilo se někomu použít Siemens S55 jako bluetooth modem pro Vario ??

Děkuji za případnou odpověď.