Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dell Axim - CompleteCare - praxe ???

steengo (14)|13.12.2005 12:53
Uz jste nekdo vyuzil v praxi sluzeb CompleteCare a Next Business Day ?
Zajimalo by me jestli to i u nas funguje opravdu tak jak slibují.

Diky.

PS. pripadne uvitam odkaz na podrobnejsi info, ja nasel jenom tohle:

Next Business Day:
Service may be provided by third-party. Technician will be dispatched if necessary, following phone-based troubleshooting. Subject to parts availability, geographical restrictions and terms of service contract. Service timing dependent upon time of day call placed to Dell.

CompleteCare Service:
Up to 3 year protection against accidental damage and provides an exchange Axim free of additional fees, as appropriate, for accidental damage caused by events such as drops, spills, electrical surges (excludes loss, and damage due to fire or intentional damage), or by theft (assault, break-in, physical threat).

Zdroj.
iron side (253)|13.12.2005 15:19
no z praxe to neznám,ale při objednávání Axima jsem se na to ptal.Bylo mi řečeno,že jo to v podstatě pojištění pro případ požkození vlastní vinou.
Tak mi to nedalo a hned jsem se zeptal kolikrate muzu uplatnit toto pojištění,bylo mi řečeno ,že pouze třikrát.
Tak to je vše co o tom vím.Jen by mě ještě zajímalo,jestli dostaneme úplně nový nebo repasovaný,protože na nový jsem čekal 10 dní a tady slibujou ,že druhý pracovní den to mám doma.:sarcastic:
Saman_ce4you (1451)|13.12.2005 16:08
My tohle mame u firemnich pocitacu. Jednomu kolegovi se podelal notas, po telefonu to odhladli na zakladni desku, druhy den prijel technik a na miste desku vymenil. O tomhle si clovek u Aceru muze nechat jen zdat..
gevalim (86)|13.12.2005 17:30
Mel jsem tohle od Compaqu,prijel kuryr,vzal ipaqa,za dva dny prijel kuryr,dovezle jineho ipaqa (bylo to v Irsku).
Prochaine_ce4you (82)|15.12.2005 02:00
Mam zkusenost se sluzbou NBD u notebooku... u predchoziho notebooku dvakrat HDD a jednou klavesnice, u soucasneho zatim jednou klavesnice. Vzdy vyreseno do druheho dne k plne spokojenosti.

Neexistuje nabidka, ktera by mohla teto sluzbe konkurovat!

U Axima mam priplacen i CompleteCare, ale zatim jsem ho nevyuzil.
rockcz (32)|28.12.2005 03:07
[QUOTE="iron side"]no z praxe to neznám,ale při objednávání Axima jsem se na to ptal.Bylo mi řečeno,že jo to v podstatě pojištění pro případ požkození vlastní vinou.
Tak mi to nedalo a hned jsem se zeptal kolikrate muzu uplatnit toto pojištění,bylo mi řečeno ,že pouze třikrát.
Tak to je vše co o tom vím.Jen by mě ještě zajímalo,jestli dostaneme úplně nový nebo repasovaný,protože na nový jsem čekal 10 dní a tady slibujou ,že druhý pracovní den to mám doma.:sarcastic: [/QUOTE]
bude repasovanej ja mel v zarucni dobe vadnej pixel na x50V a taky me prisel repasovanej a to bylo 2 mesice po koupi... ovsem v USA nevim jak to bude v CR ale asi stejny
basic_ce4you (66)|28.12.2005 09:47
Ja osobne mam zkusenost jak s NBD tak s SED 4+4 a vzdy to bylo presne s cim zkusenost nemam je CompletCare ale vzhledem k tomu jak je tento system zajisten predpokladam ze to bude fakt fungovat.