Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odblokování ET Smartphone

null (0)|18.5.2003 23:21
Zdravím,
Koupil jsem Smartphone od Eurotelu a je samozdrejme zablokovaný. Pokud víte někdo jak jej odblokovat, nebo znáte nekoho kdo to umí, tak mi prosím pomozte. Hladám uz nekolik dní na inetu a nasel jsem jen zpusob jak odblokovat SPV od Orange prepsaním nekolikaradků v urcených souborech, ale v tom Eurotelu jsou jiné hodnoty nez u toho SPV a tak mam docela strach to zmenit aby se mi to treba celé nezhroutilo.


Dík moc za kazdou radu.

Marek

nando@seznam.cz
STYDLY_ce4you (1)|27.11.2003 12:16
[QUOTE="Anonym"] Zdravím,
Koupil jsem Smartphone od Eurotelu a je samozdrejme zablokovaný. Pokud víte někdo jak jej odblokovat, nebo znáte nekoho kdo to umí, tak mi prosím pomozte. Hladám uz nekolik dní na inetu a nasel jsem jen zpusob jak odblokovat SPV od Orange prepsaním nekolikaradků v urcených souborech, ale v tom Eurotelu jsou jiné hodnoty nez u toho SPV a tak mam docela strach to zmenit aby se mi to treba celé nezhroutilo.


Dík moc za kazdou radu.

Marek

nando@seznam.cz[/QUOTE]
JA TO PODLE TOHO NAVODU ZKUSIL! ALE NEPOMOHLO TO!! TAKZE BYCH BYL TAKY RAD KDYBY NEKDO POMOHL!!:D
JINAK DA SE UPGREDOVAT NA JINOU VERZY KTERA NENI OD EUROTELU?? JAK??
Petr Skýba (5)|15.12.2003 20:36
Měl jsem stejný problém jako ty a už jsem ho vyřešil. Jestli ještě potřebuješ poradit, ozvi se.
Jaroslav Navrátil (5)|19.2.2004 19:34
Ahoj, mám stejný problém - zablokovaný Eurotel Smartphone. Prosím, pokud někdo víte, jak ho odblokovat, nebo znáte někoho, kdo to dělá, moc vás prosím o radu.

Díky za ochotu

Jarda
Jaroslav Navrátil (5)|22.2.2004 16:15
Tak už to mám - pomoc jsem našel na http://babelfish.altavista.com/babelfish/urltrurl?lp=fr_en&url=http%3A%2F%2Fwww.smartease.net%2Fnews_73.html. Je tam utilita SPVUnlock2.exe, která zjistí odblokovací kód a je to! Jen je asi potřeba mít poslední verzi FW - já mám v telefonu tu poslední verzi - upgrade z Eurotel WEBu 150511 a s tou to šlo. Paráááda.
Ivan balaz (4)|6.5.2005 20:34
Odblokovani Eurot.Smartphon1.Tak ta slavna adresa kterou nekdo udava nefunguje.Doporucuji modaco com a podivat se tam prip.kdo je z Prahy Zastavarna Telemobil.Jsou i na netu.Oni Ti odblokuji.
MajaWiky (1)|7.5.2005 11:16
Kdo by chtel tu utilitku SPVunlock, at se ozve. Poradim kde ji ted sehnat. Prace s ni je naprosto trivialni a zabrala mi na 3 SP na 100%.