Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: TomTom Go Update?

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Ahoj vsichni. Nekde jsem cetl, ze nekdo posilal dotaz o updatu novych mapy s lepsim pokrytim CR na TomTom Go. Jak to prosim je. Je to mozne updatovat i na tento all in one pristroj. Diky moc.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ano je, vlastni mapy jsou spolecne pro vsechny all-in-one navigace/navigacni SW od spolecnosti TomTom.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Dotazuji tam GO700 a zde je pouze jedna mapa West_Europe. Už jsem si asi 3x psal s hotline a nějam mě stále nechtějí pochopit, resp. asi špatně formoluju otázky. I když ... - teď naposled jsem jim to polopaticky popsal a oni mi odpověděli co vlastně chci, vždyť už všechny mapy mám . Mno nic, dnes jsem opět dotaz upřesnil a čekám na odpověď. Podotýkám, že toot se týká pouze GO 700, u 500 a ONE by opravdu měly být shodné mapy (Tedy u GO700 by měl být taky stejný mapový základ, ale mapa je řešena jako jeden komplex). Pokud se pletu, tak mě opravte!

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

jejku...no to by me nastvali kdyby se to nedalo updatovat na lepsi mapu CR....

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Ale neboj, půjde to. Vždyť ten základ je opravdu stejnej. Jen mám strach, abych neměl v GO 2 mapy - Western_Europe a CZ. Ale asi to tak nakonec dopadne, nicméně to není žádný drastický problém. Místo na HD je, takže teď jen ofiko vyjádření TOM TOM a jdu do toho
    Citace Původně odesláno od Alešák
    jejku...no to by me nastvali kdyby se to nedalo updatovat na lepsi mapu CR....

Nováček
    Registrace
    Feb 2002

Podobná témata

1. Update Vario/Qtek 9100 - stara update utilita?
    Od Kersten_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-08-2006, 16:39
  2. Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 24-05-2006, 23:05
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-03-2006, 22:15
  4. TomTom Navigator 5 - update na 5.21
    Od milda2000_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 18-01-2006, 09:08