Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak zablokovat funkcni klavesy Delta X ?

myssak_ce4you (38)|13.12.2005 11:01
Nevite nekdo jestli jdou zablokovat funkcni klavesy u Delta X, nevim jak Vam, ale mne se kazdou chvilku zapne v kapse. Dik
Vlada165 (676)|13.12.2005 14:36
Bohuzel uz nevim, jestli jsem to ztahl tady, ale mam programek "ScreenLock",
ktery mam namapovany na hardwarowem tlacitku a kdyz stisknu, tak to zhasne display a zaroven zamkne klavesnici - pro GPS v pouzdre, nebo prehravani MP3 idealni a odemyka se to stisknutim dvou tlacitek najednou.
neooo666 (243)|13.12.2005 14:51
A poměrně často také při zapnutí dojde k aktivaci aplikace napojené na Button3 aniž jsem se jej dotkl, takže jsem ji nakonec u tohoto tlačítka raději odstranil.

Jinak což ScreenLock? Vypne display ale také uzamkne klávesy (opětovné probuzení vyžaduje současný stisk protilehlých tlačítek) ale ponechá běžící aplikace / procesy (tzn. pokud jel MP3 player tak jede dál, pro někoho to může být výhoda pro jiného ne), ale pokud se nenechá nic běžet co by sosalo akumulátor tak je to snad nouzově použitelné - přec samotné vypnutí PDA TurnOff tlačítkem pod WinMobile 2003SE také živí data v operační paměti, někdo tu psal že výdrž baterie z plného stavu po 5 dnech vypnutého PDA pokles na 40%, nevím kolik toho udělá za 5dní ten ScreenLock chtělo by to zkusit, jinak pokud to nebude použitelné tak se přidávám k původní prosbě a nějaký tip bych uvítal taky :D
neooo666 (243)|13.12.2005 14:52
tak vladas byl rychlejší než jsem to sesmolil :D
myssak_ce4you (38)|16.12.2005 10:43
Dik, tak jsem to zkousel, ale za den to vycucne baterku, takze na delsi dobu je to nepouzitelne.
Vlada165 (676)|16.12.2005 10:59
Tak to je jasne ze to vytluce baterku - je to urcene jen aby sis neco nezmackl treba kdyz si v kapse zaznamenavas trasu z GPS, nebo prehravas MP3 a PDA vzdycky zere vic nez kdyz je vypnute - jestli Ti jde o to, aby sis PDA jen omylem nezapinal, tak si v nastaveni vypni, ze se nema probouzet tlacitky, dotekem na display atd.