Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 9 z 9 PrvníPrvní ... 789
Zobrazené výsledky: 121 až 126 z 126

Téma: TomTom - ne/spokojenost

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Pokud se nepletu, tak 5.62 se oznacovali nektere stare verze map...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od xmarek2
    Můžete mi někdo říci něco o TT ve verzi 5.62 ?
    Po výměných sítích tyto verze map opravdu kolují. Např : TomTom 5.62 Karte [DE_AT_CH_PL_CZ_Plus-Map].. Ve skutečnosti ale TomTom hlásí tuto verzi MAPY jako číslo 571, takže se nejdená o žádnou novinku co se týče programu nebo mapy

LosDatlos_ce4you
    Guest

Zdavím, potřeboval bych prosím pomoci s instalací TomTom na Qtek 8310. Při instalaci se mi objeví hláška, .."že instalační soubor není určen pro toto zařízení...", ale v readme je napsáno, že na Qteku 9100 pracuje výborně a že jen pro uživatele ze Švédska je potřeba pro Qtek 8310 sosnout mapu...:?
    A já nejsem za Švédska a stejně se mi to nechce ani nainstalovat. ops:
    Poradí mi někdo prosím... Díky!!

Nováček
    Registrace
    May 2006

No tak Qtek 9100 a Qtek 8310 jsou diametralne odlisna zarizeni, to prvni je komunikator s Windows Mobile Phone Edition a to druhe smartfoun s Windows Mobile for Smartphone.
    TomTom pro Windows Mobile zarizeni s dotykovym displayem existuje. Zda existuje i pro WM for Smartphone si nejsem jist, ale existuje i pro Symbianova zarizeni bez dotekoveho displaye, tak proc by nemel. Jen to ale rozhodne bude jina verze programu nez pro PDA s WM.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Taky přidám svoji zkušenost.
    V létě mne TomTom v Německu navigoval na rozestavěnou dálnici, která končila v polích a když jsem z ní musel sjet, tak mne tvrdošíjně navigoval zpět na dálnici s tím, že po ní mám pokračovat. Nepodařilo se mi z něj dostat žádnou jinou alternativní trasu, takže jsem ve 4 ráno potupně u benzinky kupoval mapu. Ztráta cca 2 hodiny na trase.
    Bohužel na té sestě jsem posléze rozbil PDA a na nové jsem ho dosud neinstaloval protože mne odpuzuje korespondence s Holanďany kvuli nové aktivaci. Chtěli po mně poslat faktury a servisní listy a když jsem to dal dohromady, tak se mi mail vrátil, že mám zadat servisní požadavek od začátku, protože vypršel nějaký time out na požadavky.

Máte s tím někdo zkušenost? Zvažuji, že počkám na upgrade na verzi 6, pokud vůbec bude. To aktivování mne deptá a možná to nakonec bude důvod proč PDA opět zahodím.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

TomTom ve verzi 6 už normálně je, přešel jsem na svém starém Aceru N35 z 5 na 6 a pohodička :-)

Strana 9 z 9 PrvníPrvní ... 789

Podobná témata

1. VSP Data Servis - spokojenost / nespokojnost, zkušenosti
    Od PhSnake v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 19-01-2014, 20:14
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-04-2008, 11:28
  3. Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 24-05-2006, 23:05
  4. Reakcí: 2