Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 9 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 126

Téma: TomTom - ne/spokojenost

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Pri navigaci je treba si uvedomit nekolik veci
    1. Zadna navigace nebude nikdy stoprocentni, jelikoz zadne mapy nebudou nikdy stoprocentni
    2. Kazdy algoritmus (a hlasky ve vektorove mape algoritmem jsou) neni stoprocentne schopen postihnou vsechny situace, ktere mohou v realnem provozu nastat
    3. Pokud mi tom rekne za 300 m doleva a potom doprava, uz vim kde se mam asi drzet
    4. Ve meste se obcas vyplati juknout na mapu, u klazde navigace
    5. Pokud "zazmatkuji", neodbocim vcas, nebo jsem nahodou v blbem pruhu, tak se trasa preplanuje a jedu jinudy

PODSTATA NAVIGACE JAK JI VIDIM JA, JE ZE VZDY SE DOSTANU DO CILE
    A PROTO JI POUZIVAM

Mne teda TT na Acer N35 hlasi vse normalne jak ve meste tak mimo.
    Stiznosti typu "naviguje na polni cestu, schody ..." bohuzel nejsou zalezitosti TT ale map. TT planuje trasu podle prednastavenych parametru a pokud je polni cesta oznacena v mape jako silnice, tak ji pouzije.

ZAVER : VZDY MNE DOVEDL DO CILE A O TO MNE VZDY JDE
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od drowner
    .....nemohu odhadnout, ktera z nich je tech 150m .....
    ... no prece ta nasledujici :-) ....
    Nerikam ze TT je dokonalej, chyby ma a je co napravovat. Co se ovsem tyka "nasmerovani pred ..." je tech informaci dost, abych to provedl. To ze se neshodnem bude spise v jinem pristupu k jizde. Frajerinka by bylo "nejake" nastaveni, kdy chci pokyn slyset/videt. Pro vyvojare, namet k zamysleni.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Se vsim co pisete samozrejme souhlasim. PODSTATA NAVIGACE JAK JI VIDIM JA, JE ZE VZDY SE DOSTANU DO CILE je veta, se kterou se proste neda nesouhlasit (muzem se samozrejme bavit jeste o tom JAK SNADNO se dostanete do cile...) Nicmene na tom, ze ta informace je bud pozde podana, nebo zbytecna (protoze pozde podana) si trvam A nic na tom nezmeni argumenty o sipkach a metrech v levo dole Najedu za tyden cca 2000km, takze si myslim, ze jsem schopen se orientovat celkem dobre, ale tohle je mi proste neprijemne. Ale myslim,ze tim uz se dostavame OT. TT je fajn navigace a kazdemu ji mohu doporucit.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Tak ja se taky podelim o zazitek Jel jsem s kamaradama do Rakovníka...Jsme z Vrchlabí, cesta tam byla bez problému, jeli jsme v klidu Voyagerem 3,2l benzin, podle TT vypoctene nejrychlejsi trasy, ta nas natahla pres zasekanou Jizni spojku, ale jinak v pohode, cesta zpatky...Kamarad rika "dej tam nejkratsi cestu", tak jsem dal nejkratsi, a uz to bylo...cestou zpet pres Melnik nas to natahlo na polni cestu, kde bylo asi 30-40cm snehu, kde ani traktor nejel...Ale my ano...Voyager jel statecne, 4x4 zapnuto...kdyz v tu chvili silena louze, spis neco jako mensi rybnik, tak jsem ho prohupli a najednou motor nic Jelikoz jsme vsichni automechanici a elektrikari tak se nam auto po par chvilich povedlo byt jen na 5 valcu ze 6ti nastartovat, TT ukazoval jeste 1,5km po te silene ceste, tak jsme vyskakali z auta a sli kus pesky pred autem a radsi to okoukli, nez aby jsme tam zustali viset, protoze by nas ani traktor nevytahnul Nakonec vsechno dobre dopadlo Ale nejkratsi cestu uz nikdy

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

dnes jsem se zasmal. Misto aby mi tomtom rekl "vrat se vole 20 metru a jed dal" tak mne hnal oklikou kolem celeho mesta az jsem se vratil na puvodni misto. Mi to teda dnes nevadilo, ale jen ze se to stalo...

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Tak pánove, zitra mi zacina opet vylet po krasach ceskych zemi.Vse budu peclive sledovat a zapisovat. Na mapu koukam, a casto je to opravdu nemozne sledovat malinky displej, jet rychlosti 80km ve trech pruzich, auto prede mnou, za mnou, vlevo, vpravo a ja se budu rýpat v PDA. Tak toto mi doporučit prodejce, vrazím mu dýku do žeber aby se v životě již netrápil.

Možné chyby na mé straně mohou být:
    - špatná (nevím čím) instalace
    - špatný signál

Zpoždění navigačních kvaků mě vytočilo již mockrát. Buď ať to naviguje včas nebo ať raději nikdo netvrdí, že to má hlasovou navigaci. Bohužel autoři jsou skryti, tak nenípo kom házet rajčata (

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Njekratsi cestu jde pouzit pokud jedu uvnitr mesta odnekud nekam, jinak je to sebevrazda. A nebo to chce taky premyslet a kdyz se mi ta cesta nezda, tak jedu jinudy a on to prepocte.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Šlo víceméně i o test, kudy nás to navede, nicméně asi doživotní zážitek s TT nás všech

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od vikino
    Šlo víceméně i o test, kudy nás to navede, nicméně asi doživotní zážitek s TT nás všech
    nejkratsi mozna cesta to ale byla, ne ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

No Ja ze Svych zkusenosti muzu pridat jedno. Kupte si externi antenu do auta (ted pisu k tem reakcim o zmatenosti navadeni)...Mi osobne to hodne pomohlo. Nenechejte se zmast tim, ze TT ukazuje plny signal. Muze mit signal opravdu dobry,ale staci ho jen na sekundu ztratit a uz Vas naviguje o 50m mimo, i kdyz pak naskoci a TT ukazuje signal stale vyborny. Stalo se mi to uz mockrat bez externi anteny. Zkousel jsem stejnou trasu projizdet stale znova a znova a nekdy jsem ji projel bez problemu, nekdy zase s nejakymi odchylkami...Badal jsem stale cim to muze byt zpusobeno, signal stale perfektni, pak jsem koupil externi antenu a od te doby no problem...

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Dave.K
    pak jsem koupil externi antenu a od te doby no problem...
    SIRF III a taky no problem

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Můžete mi někdo poradit stránky, kde se dají stahovat POI ? Znám jen online.poi.cz - ale tam jsem taky nenašel co mi chybělo - potřeboval jsem se včera dostat v Olomouci k hlavnímu nádraží, zadal jsem v TT5.21 + CZv632 jediné nádraží v Olomouci, které to našlo (tuším, že Nové ulice nebo jak se to jmenovalo), navedlo mě to sice správně, bohužel ale toto nádražíčko bylo jen nějaká malá bouda a hlavní nádraží prostě na mapě zaznamenané není, na online.poi.cz jsem kategorii železničních stanic taky nenašel a přitom jich v tomtomovi chybí docela dost - na halvním železničním tahu příkladně Staré Město u Uherského Hradiště (jsem z UH).

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od mitak
    Můžete mi někdo poradit stránky, kde se dají stahovat POI ? Znám jen online.poi.cz - ale tam jsem taky nenašel co mi chybělo -
    Neznám rozsáhlejší a updatovanější zdroj českých POI než právě ten http://www.poi.cz/

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Delame to ve volnem case, takze kdyz je na to cas, ted se chystam na cisla popisna v krajskych mestech. Nadrazi ja osbne neam zadne podklady. Ale nic ti nebrani zapojit se do ansich rad a vzit si kategorii nadrazi na svoje bedra.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od mitak
    Můžete mi někdo poradit stránky, kde se dají stahovat POI ? Znám jen online.poi.cz - ale tam jsem taky nenašel co mi chybělo - potřeboval jsem se včera dostat v Olomouci k hlavnímu nádraží, zadal jsem v TT5.21 + CZv632 jediné nádraží v Olomouci, které to našlo (tuším, že Nové ulice nebo jak se to jmenovalo), navedlo mě to sice správně, bohužel ale toto nádražíčko bylo jen nějaká malá bouda a hlavní nádraží prostě na mapě zaznamenané není, na online.poi.cz jsem kategorii železničních stanic taky nenašel a přitom jich v tomtomovi chybí docela dost - na halvním železničním tahu příkladně Staré Město u Uherského Hradiště (jsem z UH).
    Zdravim Hradistaka

Strana 3 z 9 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. VSP Data Servis - spokojenost / nespokojnost, zkušenosti
    Od PhSnake v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 19-01-2014, 20:14
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-04-2008, 11:28
  3. Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 24-05-2006, 23:05