Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nefunkcnost wifi na n50 - ROM ...18

Eurino_ce4you (72)|13.12.2005 01:13
Ludia neviete nahodou ako riesit ,alebo spojazdnit wifi pri najnovsej romke ? hladal som ovladac po celom nete ale nenasiel som nic ..Zasa pos*ali fw :((((((((((
ofr (61)|13.12.2005 07:44
no, ROM 1.00.18 mám už pěkně dlouho a WiFi mi šlape jak hodinky. Chceš říci, že když uděláš downgrade na verzi 10, tak to jede?
Barbados (189)|13.12.2005 13:24
když to udelaš podle tohodle tak ti wifi fungovat bude :::
nullPro spravnou funkcnost wifi je potreba stahnout novou verzi lokalizace urcenou i pro tuto verzi 18
Marek71 (91)|13.12.2005 14:09
IW Pro 8.6 od Sunnysoftu sa pri inštalácii priamo pýta, akú ROM máš a podľa toho nainštaluje lokalizáciu. Odkaz je niekde na Sunnysofte ( webe ).
Eurino_ce4you (72)|13.12.2005 15:54
Mno idem pozriet teda tu lokalizaciu ...Lenze ja som si vobec nedaval lokalizaciu do rodneho jazyku ...Nepotreboval som to mal som.Wifi fungovalo v pohodicke pri 09 aj 10 rom len ked som hodil po dlhych utrapach na 18 ku proste nefunguje :( chcel som nejake riesenie bez instalacie lokalizacie od sunny softu...
Pavel Koza (4761)|13.12.2005 16:10
No jestli na tom zarizeni lokalizaci VUBEC nemate, tak se obavam, ze Vam to neopravi ani nejnovejsi verze. Kolegove meli na mysli situaci, kdy mate instalovanou starsi verzi lokalizace, se kterou nova ROM nemusi fungovat...
Marek71 (91)|13.12.2005 17:04
Ano, tak to bolo myslené.. v tomto prípade ale neviem, čo može byť za problém.
Eurino_ce4you (72)|16.12.2005 02:11
Najzaujimavejsie na celej veci je , ze sa mi z par krat stalo ze proste wifi funguje vecer a potom rano to zasa pise hlasku klasiku ze nema ovladace na adapter pritom som nic neinstaloval noveho ani nenahraval subory...
ofr (61)|16.12.2005 07:26
[QUOTE="Eurino"]Najzaujimavejsie na celej veci je , ze sa mi z par krat stalo ze proste wifi funguje vecer a potom rano to zasa pise hlasku klasiku ze nema ovladace na adapter pritom som nic neinstaloval noveho ani nenahraval subory...[/QUOTE]

a když uděláš SR, jede ta wifi?
Eurino_ce4you (72)|16.12.2005 16:14
Praveze teraz ked urobim SR nejde ... vtedy ked isla vecer tak som napriklad nerobil reset vobec a fachcilo to ,ale rano ako som sa zobudil uz zasa nie proste ako keby som mal nejaky program spusteny alebo neico co to jednoducho nejak povoli no hovorim neviem si to vysvetlit.
radimx_ce4you (12)|18.12.2005 17:44
Mám týden starou n50 premium a nemůžu na ní vyhledat žádné wi-fi sítě. Na nokii 9500 vždy v okolí bydliště nějaké najdu ale n50 mi ne a ne nějakou najít. A nevím jestli náhodou nedělám někde nějakou chybu.Zapnu wi-fi, dám nastavení, dostupné sítě, obnovit a pokud je v dosahu nějaká, tak by se tam měla ukázat. Nevíte, co mám ještě nastavit nebo udělat. Díky moc...:)
Zdenek Malinsky (9781)|18.12.2005 19:18
Po zapnutí wi-fi by ti mělo PDA samo najít dostupné a ty si vybereš požadovaný hot spot a k němu se připojíš. Vyzkoušet můžeš i free softy Hitchhiker, WiFiFoFum a další najdeš je zde v sekci freeware.
radimx_ce4you (12)|18.12.2005 19:25
v tom je právě ten problém, že jsem zatím za celý týden co jí mám nenašel ani jednou žádnou síť (i když vím, že se v ní na 100% nacházím). Vyzkoušel jsem i Hitchhiker a poříd nic. Tak nevím... :?
kubisz (1054)|18.12.2005 19:26
mno este by to mohlo byt tim, ze napr u n50, co sem mel v ruce, byla ta wifi strasne slaba...trebas u AP (asi dva metry od nej) to je schopny ukazovat jen dve carky (na te ikone)...takze pokud je clovek dal od teho AP, tak to vubec nemusi videt...to se mi deje ve skole, kde na ten AP dokonce vidim, ale PDA neukaze nic...grrr...
radimx_ce4you (12)|18.12.2005 19:44
já bydlím ve 12.patře a anténu mám přímo nad hlavou. Na nokii 9500 najdu najednou i 8 různých sítí a acera nic. A co nastavení síťového adaptéru v nastavení wi-fi. Má to nějaký vliv?
kubisz (1054)|19.12.2005 12:35
notam se nastavuje jen IP a DNS servery, takze tim by to byt nemelo...samozrejme pro funcni pripojeni to musite mit nastaveny spravne, ale nema to vliv na to, jestli to tu sit vidi, nebo ne...zkuste jeste ten wifi sniffer, nebo ten hitch hiker, pak hard reset a pak reklamaci...
Eurino_ce4you (72)|19.12.2005 17:20
reklamaciu nebude treba, pretoze wifi fungovalo bez problemov so starou romkou ,niekto tu uz pisal ze najnovsi fw a lokalizacia sa biju ci take daco ...(naco nam je novy fw ked neni dorieseny... ) asi si tam hodim staru romku nech to fachci len sa mi to nehcce ked som si zasa vsetko ponastavoval :(
kubisz (1054)|19.12.2005 18:26
no ten problem s lokalizaci a FW je jasny...je nutne stahnout lokalozaci odpovidajici FW...ale pokud nefakci WiFi bez lokalizace, tak to asi k reklamaci je...tzn. wifi nejede hned po HR...
ofr (61)|20.12.2005 08:25
[QUOTE="Eurino"]reklamaciu nebude treba, pretoze wifi fungovalo bez problemov so starou romkou ,niekto tu uz pisal ze najnovsi fw a lokalizacia sa biju ci take daco ...(naco nam je novy fw ked neni dorieseny... ) asi si tam hodim staru romku nech to fachci len sa mi to nehcce ked som si zasa vsetko ponastavoval :([/QUOTE]

ve firmware problém není - s verzí 18 mi WiFi funguje bez lokalizace, s lokalizací - spíš to vypadá, že se Tvé konkrétní PDA nemá rádo s verzí 18 :( . Možná bych zkusil ještě jednou tam narvat tu ROM.
Eurino_ce4you (72)|25.12.2005 03:09
Uz sa to neda pristroj sa mi dva dni pred vianocami posral.... Proste sa rano nezapol.... vyskusam hard reset nic tak dam von baterku potom ju dam spat nabijem do plna zapne sa ide a potom zas neviem kedy preco zaco nic s nim nerobim rano zasa to iste .J*bat cely S*urveny acer clovek si nieco kupi a vydrzi mu to dva mesiace a to sestranica si ho tiez kupila a mala ho funkcne doma dva dni !!! Acer PDA uz nikdy v zivote...
ragnarok (3)|10.12.2007 08:29
Mám menší problém s wifi na n50. Normálně se připojím na nejbližší free hotspot a mám skoro plný signál. Ale nahoře, vedle hodin, jak je ten symbol antény, vypadá pořád jako nepřipojený, tj. jen anténa bez těch šipek, které se objeví po navázání spojení. Nefunguje pak nic (QIP, Agile, IE, Minimo, Opera...) Tak jednou z 10 pokusů se to povede a dokud se neodpojím tak všechno funguje spolehlivě. Z diskuze tady mě napadlo, že bych se vrátil k starší ROM. SR ani HR neudělá žádnou změnu. Fungovalo mi to asi dva měsíce v pohodě a teď tohle.