Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Benchmarky

Saman_ce4you (1451)|12.12.2005 15:03
Je znamo, ze recenzenti obecne pouzivaji pro benchmark PocketPC zarizeni aplikaci SPB Benchmark (free pro soukrome a recenzentni pouziti) od spolecnosti
Spb Software House. V recenzich jsou vetsinou uvedeny obrazky grafu vybranych benchmarku pro porovnani s jinymi, recenzentem vybranymi, zarizenimi. Jenze pokud si cloveki udela benchmark sveho zarizeni a chce to porovnat s necim jinym, tak ma bud moznost porovnat na webu Spb se zarizenima, ktere tam vybrala SPb, nebo to porovnat cislo po cisle s nejakymy nalezenymi. Mozna se i dajit najit vysledky bencharku ve zdrojove forme xml, ale to nevim.

Jelikoz mi toto moc nevyhovovalo, tak jsem si framework na porovnani vysledku benchmarku "vypujcil", trochu upravil a dal k sobe na web. Dal jsem pryc preddefinovana zarizeni od Spb a dal tam zatim vysledky mych mereni na Qtek 9100, MDAc a na HP2210. Myslenka je takova, ze mi muzete na [EMAIL=saman@saman-cz.com]muj majl[/EMAIL] posilat vysledky s vasim testem a ja to tam pridam. Takto muzeme mit vlastni kolekci testu zarizeni a pametovych karet.

Jiste ze zde asi muze byt pravni problem, ohledne toho, ze jsem se samozrejme Spb neptal na to "vypujceni" toho frameworku, ale zarim beru to tak, ze to delame jen pro zabavu.

Takze by me zajimaly nazory, esli to ma smysl, esli by do toho nekdo sel a nebo toto tema rovnou smazat.

EDIT: Ty porovnavaci stranky benchmarku jsou pouzitelne jen v Internet Exploreru
Marty-McFly (384)|12.12.2005 16:35
Hmm, řekl bych ti, že to je dobrý nápad, ale velkým nedostatkem pro mě je použitelnost jen v IE...
Saman_ce4you (1451)|12.12.2005 18:24
Ono to je cely naspany v javascriptu a bezi to vlastne na clienstky strane. Ale urcite by nebyl problem to prepsat na server verzi ;)
Marek71 (91)|13.12.2005 14:14
Veď Firefox a ostatne prehliadače zvládajú javascript v pohode, tak aký problém ? Jedine, že sú tam použité rozne "vylepšenia" od MS a dosledkom toho je, že to v ostatných štandardných prehliadačoch nechodí. Ale to neviem, len tipujem...

Inak, nápad dobrý, ale kvoli tomu nebudem štartoval IE.
Saman_ce4you (1451)|13.12.2005 14:33
No, evidentne pokud z nekdo z vas vubec poustel ten benchmark na svoji cihle, tak to asi nevidel jinak nez v XML, protoze to jde vyzualizovat jen v IE. Ono by asi nebyl problem udelat jen javascript kompatibilni, ale zakladem je parsovani XML a na to se pouziva activeX objekt, tak musej bejt wokna a IE :disgusted: