Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 35

Téma: HTC Prophet (Dopod 818 Pro)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

http://www.pocketpcthoughts.com/inde...n=expand,44831

Společnost Dopod (tedy v podstatě HTC, modří vědí ) vydala "další" verzi (3. generaci?) HTC Magicianu, zvanou HTC Prophet (v podání Dopodu jako 818 Pro).
    Co obsahuje:
    - Windows Mobile 5.0
    - TI OMAP 850 200MHz
    - 2.8" QVGA TFT dotykový display
    - 64 MB RAM
    - 128 MB ROM
    - GSM/GPRS/EDGE
    - Bluetooth 2.0
    - WiFi 802.11b/g
    - 2 Mpx foto/video kameru
    - 108 x 58 x 18.2 mm, vaha 150g
    - 5 barevných variant (fotografie v původním článku)
    Připojené obrázky Připojené obrázky  
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Na to právě čkám, WARIO bez klávesnice a s rozměry Compakta. Jen jesti a kdy bude k sehnání i u nás.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

mne sa nepaci tych 200mhz procesor

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Bohuzel to vypada na stavajici trend.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Sakra, co je to za blbost 200 MHz, marketinová oddělení jsou prostě blázni - tohle opravdu nechápu (ze strany uživatele)

Vzhledově docela fajn (ať žije Compact) - hlavně ta růžová

Jinak mi to přijde docela jako zbytečnost, navíc chrlit takovéhle množství zařízení je peklo.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Tohle je 3. generace?

A co teda byla druha generace? (nepredpokladam, ze Vario - to je krok stranou)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

no s tema procakama uz nic nenadelame,je to jako navrat k MDA 1,ale jinak jsou to krasny a chytry masinky,ta cerna je fuckt krasna!!!!hlavne ten navrat k normalnim SD/MMC SDIO je spravnej krok!!!!!:yes: )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

2. generace - upgradovany Compact (a.k.a. Compact II/Qtek S110)
    Bral jsem to podle toho, ze je to 3. zarizeni se stejnym/podobnym designem...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

cetli jste si tu diskuzi u toho originalniho clanku?koukal jsem,ze vsude jsou lidi rozladeny,z tech procaku!kdyz tam vidim,jak tam frajer z ameriky pise,ze ho stve,ze porad pokracuje pribeh o zarizeni s pomalym OMAP procesorem!!!nejsme tedy jedini na te zemske kouli kdo je z toho :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Logicky, proč by tam produkťáci narvali nadstandard, když na to stačí chabý průměr a popravdě netechnickému uživateli bude záležet spíš na funkcích jako foťák apod., než na procesoru a minimalizace nákladů HTC zvýší její konkurence schopnost.
    Škoda, škoda, tohle opravdu není vývoj vpřed, to je marketingové balancování.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

No ono je to zřejmě i kvůli výdrži baterky, ony všechny ty fajn vychytávky něco žerou, pak mate dvě možnosti buď snížit tak procesoru nebo dát větší baterii => těžší větší obal

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    2. generace - upgradovany Compact (a.k.a. Compact II/Qtek S110)
    Bral jsem to podle toho, ze je to 3. zarizeni se stejnym/podobnym designem...
    To pak jo, ale je to mezi 1. a 2. takovej rozdil jako mezi MDA II a III resp. MDA II a MDA IIi. Jinak kdyz to beres jeste podle designu, tak bys tam skoro az mohl pocitat Atoma (kterej je uplne od nekoho jineho).
    Jsem to ted napsal prilis slozite az jsem se do toho zamotal, ale v podstate podle designu s tebou souhlasim. Podle pojmu "generace" je MDAc 1 1. generace, MDAc 2 1.5 generace a tohle 1.75 generace

ad. procesor - HTC se prestava snazit byt technologickym leaderem, ale "co nejvice prodavat" (coz je logicke, ale je to skoda - tak jak to delali doted se mi to zamlouvalo vic) a prestava se soustredit na technoidy, nadsenece, blazny a podobne silence, jakych je cele ce4you plne a soustredi se na normalni FU (to B predtim si netroufam napsat) - pusobi to na me, jako kdyby sel po tradicnich vyrobcich mobilu. Takze souhlas, ze tohle neni vyvoj, ale spis marketingove balancovani.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od ElSoft
    No ono je to zřejmě i kvůli výdrži baterky, ony všechny ty fajn vychytávky něco žerou, pak mate dvě možnosti buď snížit tak procesoru nebo dát větší baterii => těžší větší obal
    Myslim si, ze to je sice castecne pravda, ale z vetsi casti marketingovej zvast - radsi at mi tam daji poradnou baterku/pribali druhou nahradni - tak jak to delal kdysi LG (nebo Samsung - uz nevim) kdyz vstupoval na nas trh. Ti to udelali hodne dobre - standardni soucasti baleni byly dve baterky - vetsi, tezsi, ale s vetsi kapacitou a mensi, lehci, ovsem se skoro polovicni kapacitou.. A znam docela dost lidi, co tahali sebou preventivne obe dve baterky - nehlede na to, ze PDA se nam k tomu vylozene nabizi - nevim, jak u ostatnich PDAcek, ale MDA II ma v kolibce slot primo na nabijeni druhe baterky, coz si myslim, ze je velmi rozumny napad.
    Ostatne tusim XP to takhle pouzival...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

Ja s tebou souhlasim, ale zkus jim to vysvetlit ze si to tu pak par lidi koupi, kdyz to bude tlusty a osklivy, jde preci jen o :$:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

jasne,je to logicky,ale myslim ze zatizeni rozpoctu vyroby,by nebylo tak drasticky uzivatl by si myslim rad priplatil par stovek,za vyssi vykon!!!politika HTC je v posledni dobe dost podivna,zahlcuje trh novinkama jak na bezicim pasu a ubira jim vykon!!je to skoda,protoze je to opravdu asi jedina firma,zabyvajici se vyrobou phone edition devices,ktera za neco stoji!!!pokud vezmeme zbytek vybavy tech novych masinek,tak musime uznat,ze jsou uz vybaveny moc dobre a nic dulezityho tam nechybi!!!!

Edit:ted jsem se do toho zamotal a odpovidal jsem MRH,bez citace....odskocil jsem si a vy vsichni jste me predbehli.....to je ale bordel

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Prophet - Qtek S200 - Dopod 818 Pro-tipy,rady,zkušenosti
    Od Bedřich Stejskal v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 345
    Poslední příspěvek: 29-04-2008, 20:13
  2. Společnost Dopod chystá zařízení Dopod C730 (HTC Cavalier)
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-04-2007, 21:42
  3. T-Mobile MDA compact II X HTC Prophet (QTek S200, Dopod 818Pro)
    Od mcquack_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 18-03-2006, 21:01
  4. dopod p100
    Od pedroman v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 27-11-2005, 20:39