Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA full backup + "ovladatelná" instalace

mastodonto (32)|11.12.2005 12:52
zdravim,
moc jsem se nedopatral ani v diskuzi, ani ve freeware, tak bychse chtel zeptat:

1) jestli je u MDA I nejaka moznost full backupu na kartu? = i registry ap, aby po h-resetu byla zachovana integrita naistalovanych programu (treba i na karte - samozrejme ty bych zalohoval do PC)..

2) je mozne pres PC instalovat do MDA I a urcit i cilovou slozku, ne jen kartu? popripade, da se instalovany program po te presunout a upravit v registrech, aby fungoval? ..zkousel jsem to tak s jednim programem, ale neuspesne, nasel jsem jen 2 mista v registru s cestou.. ale to bude spis editorem, kt nejak nevyhledava;(

diky, *tom
mastodonto (32)|12.12.2005 15:29
tak zatim jsem porad na nic neprisel..

1) mozna SD backup full + zaloha registru, ale nevim, nemam odvahu to zkouset..

2) myslim, ze jsem nasel v registrech vsechny odkazy na dany program, a zmenil je na novou cestu, ale porad to nekde vazne..
MrMarkus_ce4you (45)|12.12.2005 17:59
Já bych se teda také přidal. Je něco co by umělo vše třeba z MDA Compactu zazálohovat (nepočítám kartu, stačí jen interní paměť přístroje) do stolního počítače a zase to obnovit, něco co by umožnilo také naklonovat z jednoho přístroje veškerá data do více přístrojů (klasika, připravit a vyladit jedno MDA, pak 100 naklonovat zaměstnancům firmy jako základ co tam budou mít)?
mastodonto (32)|12.12.2005 22:13
tak zalohu uz mam poresenou, perfektne to udela "sunnysoft backup manager". ja testoval verzi 3.3. ma to hodne moznosti a dokaze zalohovat do exe;)
tu ovladatelnou instalaci zatim nevim..
Vlada165 (676)|13.12.2005 14:53
Freeware nevim, ale Sprite backupem se da udelat samospustitelny exe z cele RAM na SD a z te kompletne obnovit treba na ceste po hard resetu - uz se mi to nekolikrat hodilo.
MrMarkus_ce4you (45)|20.12.2005 13:53
Potvrzuji dobrou zkušenost se Sprite Backupem, právě mě zachránil v hodině dvanácté, díky pár dní staré záloze jsem obnovil stav před nechtěným hard resetem :)