Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Upgrade MDA compact

xaries (195)|9.12.2005 17:46
Ahoj všichni ce4you!!!
Chtěl jsem se zeptat jak na upgrade mda compact,vim ze jste popis psali na strankach ale kdyz spustim uprade tak to pise ID error i kdyz jsem si stahnul soubor ktery to ma vyresit ale jak rikam bohuzel.Uprade stahnu jako aplikaci a vy tam pisete ze mam ten novy soubor nekam zkopirovat a pak to tim spustit ale ja vubec nevim jak to mam zkopirovat nebo spis kam kdyz upgrade je aplikace.Diky za odpoved
Stanik_ce4you (77)|9.12.2005 21:52
Budeš muset nejdříve ten .exe soubor extrahovat winzipem nebo nějakým podobným archivátorem do složky na disku, poté tam zkopírovat ten stažený soubor a normálně ho spustit. Ale myslim si že kdybys jen trošku hledal v diskusích, tak bys to určitě našel...
xaries (195)|9.12.2005 22:42
Ano to jsem udelal ale nic se nezmenilo jen mi stale pise ten soubor myslim tim ten doplnkovy nebo ten myslim co prepisuje ten spousteci "aplikace nemuze byt spustena nema RUU.dll naistalujte program znovu.bohuzel to dela i pres to ze jsem to stahoval snad na trech mistech.Samozrejme mi to stale pise Country ID error
Zbyšek Záliš (203)|9.12.2005 22:48
Zkuste to podle tohoto návodu.
xaries (195)|9.12.2005 23:11
uz to mam akorat to jdu zkusit drzte mi palce abych neprisel o tak suprovy pocket