Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TomTom 5.21 vs HP iPAQ hw6515

Patrikv_ce4you (12)|9.12.2005 17:02
Zdravím vo spolok,
mám jeden problém, TomTom mi stále hlási "Žádny platný signál GPS"

Už som ho skúšal preinštalovať, spravilsom aj HR a stále nič.

V položke Zmenit predvolby/Zobrazit stav GPS/Konfigurovat mi ponúkne iba zmenu zobrazenie polohy (v stupňoch, sekundách, minútach). Žiadne nastavenie portov a pod.

Čo s tým?

Dík.....
elit (168)|10.12.2005 11:16
Pro jistotu v aplikaci TT5 obnov nastaveni vyrobce a ve chvili kdy se te to pta na GPS zarizeni, tak tusim musis vybrat kabelove a tam vyber ten internal nebo jak to je. Ted si to presne nevybavim. Taky je dost mozny, ze to je ne kabelava zarizeni, ale ostatni...ted si proste nejsem jistej. Dulezita vec je, aby si mel stazeny i ta data pro Quick GPS connection, protoze bez nich trva nalezeni satelitu o neco dele. Nicmene, moc spokojenej nejsem, protoze je ten vestavenej GPS reciever jakejsi opozdenej mista ktery jsem uz projel zobrazuje jako ze se k tomu blizim nebo teprve projizdim. Takze i nadale pouzivam externi bluetooth GPS.

Dej prosim vedet, jak Ti to s tim bezi at vim, jestli se to zpozduje jen me. Diky
RodNoc (35)|10.12.2005 11:40
Bohužel 6515 patří mezi sice PDA vše v jednom, ale taky "9 řemesel, 10, bída".
A je to bída. Displej 240x240. Vysoká cena a mizerná GPS.

6515 má opravdu ne moc dobrý příjem GPS a patží podle testů k těm nejhorším.
Naopak Typhoon MyGuide 7000XL je hodnocen za nejlepší PDA co se týče příjmu GPS signálu.
Na gpspassion.com najdete mimo jiné i recenze na tyto zařízení.
elit (168)|10.12.2005 18:41
Display mi ani nevadi, ale ta GPS si dela co chce. Hlavni duvod proc jsem si to koupil byla prave vestaveny GPS prijimac :disgusted:
ondral_ce4you (48)|12.12.2005 10:41
[QUOTE="Patrikv"]Zdravím vo spolok,
mám jeden problém, TomTom mi stále hlási "Žádny platný signál GPS"

Už som ho skúšal preinštalovať, spravilsom aj HR a stále nič.

V položke Zmenit predvolby/Zobrazit stav GPS/Konfigurovat mi ponúkne iba zmenu zobrazenie polohy (v stupňoch, sekundách, minútach). Žiadne nastavenie portov a pod.

Čo s tým?

Dík.....[/QUOTE]

Mel jsem ten samy problem. Stacilo kdyz jsem si nainstaloval starsi verzi v te to vse nastavil a pak provedl upgrade na 5.21.
Po tomto postupu to slo nastavovat i v 5.21