Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak preskocit uvodni kalibraci? (align screen)

ondrej.penicka (2)|9.12.2005 10:48
Na loox720 se mi podarilo rozbit to nejdrazsi - display :( Nez poridim novy, pouzivam jen jako mp3 prehravac.

Bohuzel jsem ho ted nechal dlouho mimo nabijecku, vybila se i zalozni baterka a PDA je v tovarnim nastaveni, bez problemu se da pripojit na active sync i nainstalovat pocket controller, ale na obrazovce se ukazuje uvodni 'align screen' a tu je problem. Chce to opravdovy klikani, display vraci nesmyslny souradnice a ono mi to predhazuje tech pet bodu porad dokola. Dalo by se toto obejit?

Zkousel jsme pres pocket controller vypsat procesy, ale ihned to zatuhne.. pres active sync/explore se dostanu do pameti, takze muzu cokoli smazat/zeditovat. imho je to systemova zalezitost.. Je 'align screen' nekde ve slozce po spusteni? kontroluje si system pri startu pritomnost nejakeho souboru s timto nastavenim? Nevite jak na to?

Diky
beecher (9270)|9.12.2005 10:50
To se bohuzel obejit neda...
jumbo_ce4you (162)|9.12.2005 12:51
A co smazat "welcome.exe"? Jestli funguje EXPLORE v AS, tak by to jit melo. Otazka je, co to potom udela pri startu nenakalibrovanyho zarizeni...
ElSoft (1244)|9.12.2005 12:54
Welcome.exe je systemovy v ROM a tezko ho smazes
oltcit (1098)|9.12.2005 20:51
Skús si zapísať do registrov tento kľúč ;)
Je to moja hodnota z welcome .exe,možno to zabere.
http://www.mobilzone.org/upload/oltcit/Welcome.reg
ondrej.penicka (2)|9.12.2005 21:37
Sice se mi nepodarilo importovat soubor v binarni podobe, ale jen srovnanim od oka (pomoci Registry Workshopu) jsou hodnoty stejne :( Stejne diky, dobrej napad, s nejvetsi pravepodobnosti to bude opravdu nekde tam..
oltcit (1098)|9.12.2005 22:03
A nedajú sa ti vytvoriť nove klúče v registroch s tymito hodnotami? Eventuálne nakopírovať ten reg súbor do Looxa a tam ho spustiť/ak máš povolenú asociáciu na reg súbory/ja používam PHM regedit/ hmmm?