Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 12 z 14 PrvníPrvní ... 21011121314 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 166 až 180 z 204

Téma: be•on•road - rady a zkušenosti uživatelů

MLB MLB je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Opět mlžení. V samoobsluze není nic k stažení a na dnešní mejl zatím nereagovali.(
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Stahl jsem si to hned o pulnoci a zkousel oproti prvni verzi to je jine kafe chce to ujit jeste dliouhou cestu problemy s instalaci na moji 2GB kartu i pri volnem jednom gigu hlasil ze neni misto trochu instalator zmatkoval kdyz se otevrel jinak nez hned po instalaci ale potom uz to prislo nakopiroval jsem to na kartu rucne aktivace prosla uz v pohode a samotny program se s puvodnim neda srovnavat, vetsi mapa vice detailu (stale je tam ale to osklive ohraniceni obci) rychlost je slusna d uz se pouzivat hromada zlepseni v bodech zajmu obcich atd. je to na dobre ceste verim ze tak ctvrta verze bude super

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Dobrý den,
    omlouváme se za nedopatření se stažením nové verze. Položka byla špatně zanesana v databázi. Již by mělo být vše v pořádku.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Bude cena demoverze odečtena od ceny plné verze i třeba po 3-4 měsících? Mám chuť si to vyzkoušet hned,ale nechce se mi do toho investovat teď na zimu. :?:

Trošku jsem se pouknul na be-on-road webu a musím říct že to vypadá pěkně,rozhodně lépe než Dynavix! Lepší je ta jednoduchost...

MLB MLB je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Tak staženo.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Zdravím, je tady někdo komu se to podařilo rozchodit na Asus A632? Díky za rady:?

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Zdravim.Tak jsem B.O.R. vyzkoušel na ostro. Oproti původní verzi hodně velký skok do předu.Nicméně chybyčky také jsou.Jednou mi zamrzl při plánování a jednou při přepočítávání trasy,kdy jsem byl nucen z trasy sjet (dvakrát za sebou).Jednou byl tak pomalej,že než spočítal trasu ,tak jsem ujel 3km po Plzni -mooc dlouho.Jinak už šlapal jak hodinky.Osobně bych uvítal tmavší pozadí displeje.Pokud dopadá na PDA více světla ,je hodně málo čitelný.Na cihle se mi nespouští BT při spuštění ˝ Boru˝ -musím ručně.Nesouhlasí udávaná rychlost se skutečnou, B.O.R. ukazuje o 3-6km méně.Zatím vše.Takže těším na další vylepšování.)

MLB MLB je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

No tak se mi nepovedlo vybrat při volbě cíle konkrétní položku z bodu zájmu a dále jsem uložil místo na mapě do oblíbených a pak už nenašel. Pokud to někomu z vás funguje, tak prosím o radu. Dále se mi u nás doma neukazuje nádraží, ale jinde jsem také spoustu železničních zastávek nenašel. Výhradu mám k mapovým podkladům. Stejně jako poslední verze Poketkimu obsahuje tato cestu v mém bydlišti skrz továrnu (ta cesta zde není cca 50 let) a dále silnice vedoucí přes železniční trať. Ona silnice tam končí na obou stranách trati a pod tratí je podchod pro pěší již 5 let. Jinak mi při BOR také spadnul, ale nebylo to při navigaci. Bylo to při jízdě a sledování jak rychle překresluje.
    Jinak je o něco lepší, ale stále to ještě není ono. Ani všechny slibované změny nejsou v této verzi. Uvidíme co bude ve následující verzi.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Zdravim.U mne zadávání bodů z mapy normálně a korektně funguje,zobrazuje se v oblíbených -zpětně to také šlape .Vyzkoušel jsem i body zájmů a vše OK -tedy na mé cihle.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Nemohl by nekdo z vas zkusit nainstalovat zkusebni verzi Wayfinder a zhodnotit jak se tyto dve navygace chovají ? Ja mohu pouzivat pouze Wayf. , protoze mam jenom SE K750i a BOR mi tam nejde. Planuji nakup nejakeho jineho pristroje a nevim zda to nebudou vyhozene penize. Pokud nekdo z vas ma otestovano, dejte prosim vedet. Dekuji. :yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Pánové,prosím hoďte mi sem obrázek jak vypadá mapa Veselí nad lužnicí a obec Hamr...Moc děkuji. Chci se podívat než do toho půjdu.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Dobrý den,
    zasílám pár obrazovek z okolí zmíněných míst, snad jsou zachyceny správně. Bohužel v této oblasti nejsou v aktuálním release (MultiNet 2005.3) zaznamenány názvy ulic.
    Připojené obrázky Připojené obrázky     
    Připojené obrázky Připojené obrázky

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Děkuji,jen tam nevidím žádné názvy ulic?

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od martinhamr
    Děkuji,jen tam nevidím žádné názvy ulic?
    Bohužel pro tato sídla nejsou jména ulic v mapových podkladech (Tele Atlas, MultiNet 2005.3) zaznamenána.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Podle tech obrazku co sem dala Aponie to vypada ta mapa o dost lepe... myslim vzhledove jen tak dal :yes:

Strana 12 z 14 PrvníPrvní ... 21011121314 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-12-2008, 13:14
  2. Mio zkušenosti uživatelů
    Od jakas_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 30-10-2007, 17:29
  3. iGO - rady, tipy, zkušenosti
    Od beecher v sekci iGO
    Reakcí: 315