Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 14 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 204

Téma: be•on•road - rady a zkušenosti uživatelů

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Tohle usazovani na silnici delaji vsechny navigace, jinak by vam sipka klickovala podel trasy(i skokove), nikoliv jen kvuli nepresnosti mapy, ale kvuli vypoctu GPS polohy. Kdyz jedete v protismeru na dalnici, vzdy vas to hodi na "spravnou" stranu.
    Odpovídat lze po přihlášení

MLB MLB je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Aaaik
    Tohle usazovani na silnici delaji vsechny navigace, jinak by vam sipka klickovala podel trasy(i skokove), nikoliv jen kvuli nepresnosti mapy, ale kvuli vypoctu GPS polohy. Kdyz jedete v protismeru na dalnici, vzdy vas to hodi na "spravnou" stranu.

Dobrá o přesnosti umístění nechci polemizovat. I Pocket Kim mne posadil do místa kde jsem byl. Nebýt u něj "bohatosti" silniční sítě, tak bych proti němu neměl výhrady. Jenže u BOR nejen že jsem stále na silnici, ale jaksi ani nefunguje. Tedy verze 1.0.0.2 rozhodně ne. A počínaje instalací to je celé opravdu vhodné možná tak na testování.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Tak jsem si pomerne pozorne procetl diskusi k pouziti Boru. Musim rici ze jsem si zakoupil pred asi 2 mesici Wayfinder a musim konstatovat ze nektere chyby jake jsou v Boru jsou i ve Wfd. Ty metry ke krizovatce to taky pocita spatne, ale pokud mate zapnutou hlasovou nav. tak ta pomerne presne zahlasi v pravy okamzik "odbocte zde". Jinak pri pouziti v Brne jsem taky bloudil, protoze nechtel respektovat uzavirku sjezdu z hlavni silnice a trval na sjezdu az se zakousnul a bylo. pote jsem vyndal papirovou mapu, podival se na jinou trasu , tu zadal a teprve potom to pochopil. Ke komunikaci s tech. podporou musim pouze zavidet Boru, protoze Wfd podpora nereaguje na nic, ani na oznamene chyby v navigaci ani na podporu pouziti pristroje. Musim konstatovat ze bych si Wfd uz priste urcite nekoupil. Tak to jenom tak pro ty kteri si jiz zakoupili Bor a zoufaji.

PS chtel jsem vlozit obrazek s Karlovo mostem v Praze pro porovnani ale nejak se mi to nepovedlo, tak se omlouvam.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Ty jo, jsem ani netusil... skrtam si wayfinder (me to bylo hned divny ze se tu o nem moc nemluvi) ze sveho notysku na navigace a budu se moc tesit jak se bude vyvijet BOR. Prichazi leden, tak snad prijde update. Podle toho co jsem tu cetl tak BOR neni az tak spatny, naopak jde dobrou cestou... jen to jeste chvilku bude trvat nez dozene konkurenci. Drzim palce
    Hezky vstup do noveho roku preju vsem BORarum a Aponii

MLB MLB je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

BOR jsem rozchodil. Je pomalý, ale doufám že se jeho chod upraví. O chybách tvůrci vědí a pokud je odstraní včetně znázornění okolí oblasti kterou znázorňuje nebude špatný. Jinak update asi bude až v únoru. Soudím tak podle příspěvku Aponie. Jinak všem přeji hodně zdraví. :yes:

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Zdravím, BOR jsem si koupil hned jak byl v prodeji na počátku prosince. Práce s ním mi ale naprosto nevyhovuje a tak čekám, až příjde nějaký rozumný update. Po Evropě používám Falka 2, který byl v balení s mým Typhoonem a nedá se to srovnávat. Sledoval jsem diskusi k Tom Tom, kde se v posledních verzích map objevily dost velké nesrovnalosti. A je pravda, že i BOR mne navedl na uličku, kde jsou jenom schody. Mám pocit, že všichni používají stejnou verzi map od Navtequ a ta má chyby. Jinak samozřejmě BOR díky použité verzi map má skutečně super pokrytí.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od merka
    Mám pocit, že všichni používají stejnou verzi map od Navtequ a ta má chyby.
    Mapové podklady B•O•R jsou od Teleatlasu.. stejně tak TomToma..

MLB MLB je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Ty podklady jsou přesné, ale to vyhodnocení asi není až tak moc dokonalé. Ona každá cesta či pěšina se může při pohledu z letadla zdát být silnicí. Ale jak zde již někdo moudřejší napsal, tak je důležité že nakonec to do cíle dovede.
    Je to pořád lepší než nic, a nebo maželka zírající do mapy a přitom ji otáčející na všechny strany.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Pardon, v hlavě mi zůstal Navteq protože jsem sledoval co je nového u Navigonu a zavedlo mne to až k Navtequ. Máte pravdu BOR i Tom mají mapy od Teleatlasu.

MLB MLB je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

29.12.2005

Upozornění: Vážení zákazníci, z důvodu inventury bude ve dnech 30.12.2005. - 6.1.2006 pozastaveno vyřizování objednávek a telefonická podpora. Děkujeme za pochopení.

https://www.aponia.cz/show.php?section=navi&lang=cz

Tak zítra budou odeslány (ne)spokojeným zákazníkům verze 1.0.0.3?

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Zdravim. Ne že bych byl až tak nespokojený ,ale nová verze "BORU" by se celkem hodila. No a "aponia "zatím mlčí.:sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Zdravm, poridil jsem si Asuse MyPal 632 a nejak na nem nemohu rozchodit Be-On-Road - "Čekám na signál z GPS", program ani GPS rozhrani v PDA nenajde, mohl by s tim nekdo pomoci zacatecnikovi? Diky

Pomohl soft reset, ale jen jednou. Po dalším spuštění se aplikace Be-On-road už s gps nespojilo a nejde ani vyhledat...

MLB MLB je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Aponia Software
    Dobrý den,
    znovu se omlouvám za problémy s instalací.

Obávám se, že problémy jsou způsobeny tím, že jse měl(i) nainstalovanou předchozí reálně špatnou verzi. Je třeba všechno odmazat (jak na PC - Program Files/Aponia Software, tak i na kartě Program Files/Aponia Software/Be-on-road).

Postup instalace:
    1.) Instalace agenta (na WM5 je potřeba potvrdit na zařízení)
    2.) Pokud Vám Wizard v okne instalace nezobrazuje žádné součásti, je třeba vybrat CD/adresář, na kterém se nachází instalační soubory (např. D:\ nebo v případě Web Package "C:\Program Files\Aponia Software\Be-on-road Web Package"
    3.) Pokud chcete instalovat na SD kartu, zaškrtněte políčko pro vyhledávání výměnných zařízení a dejte aktualizovat. Na řádku "Be-on-road" zaškrtněte sloupec instalovat a zvolte cílové umístění.
    4.) Po doběhnutí instalace je třeba vrátit kartu do zařízení a kliknout na aktualizovat, aby si Wizard zjistil, že je vše v pořádku nainstalované.
    5.) Klikněte na aktivaci a zadejte S/N, dejte ověřit.
    6.) Pokud jste produkt koupil u některého z našich dealerů, je třeba se zaregistrovat v samoobsluze na www.aponia.cz. Po registraci Vám přijdou přihlašovací údaje na zadaný e-mail. Tyto údaje vepíšete do připravených políček a dáte zaregistrovat produkt.
    7.) Kliknete na tlačítko, které provádí aktivaci produktu. Pokud Wizard napíše, že aktivace proběhla v pořádku, můžete zařízení odpojit a spustit aplikaci na PDA.

Vlastnosti be-on-road:
    Zde je seznam prioritních změn, které plánujeme uveřejnit v nejbližší možné době:
    * routing
    - zrychlení
    - možnost přerušení
    - ukazování reálného stavu výpočtu trasy
    * změna hlášení Y křižovatek
    * velikost databází
    * alternativní trasa (kliknutím na tlačítko v menu, poté vyberete, jakou vzdálenost z vypočítané trasy má program "vynechat")
    * vylepšení autozoom a roztažení mapy v 3D
    * možnost jednoduchého vložení waypointu do trasy (při jízdě - bez nutnosti používat plánovač trasy)
    * mapy Evropy

Na rozšíření a zlepšení vlastností pracujeme, budou uvolňovány jako update zdarma. Věřte, že na vývoji se usilovně pracuje, produkt se bude dál rozvíjet.

Všechny plánované změny s nadšením očekávám, ale kdy je začnete průběžně uvolňovat?
    Další dotaz je zda budou ke stažení, nebo je automaticky odešlete na CD?

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Zdravim. Podle vyjádření Aponie by měla vyjít nová verze ještě dnes ,nebo během zítřka.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Zdravim.Tak a je to tady,nová verze B.O.R. již k dispozici .Podle toho,co popisují a co všechno vylepšili by to mohlo být hoodně dobré.Odpoledne stahuji a uvidíme.

Strana 11 z 14 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-12-2008, 14:14
  2. Mio zkušenosti uživatelů
    Od jakas_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 30-10-2007, 18:29
  3. iGO - rady, tipy, zkušenosti
    Od beecher v sekci iGO
    Reakcí: 315