Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kde koupit MDA pro aka HTC Universal

yasmeene2 (794)|8.12.2005 15:45
Nejlépe v čr (no maximálně kousek za hranicema) za co nejlepší cenu?
Pavlucha (1496)|8.12.2005 16:17
Já jsem nakonec objednal na PalmPC - dodávat budou i lokalizaci (až bude). Sice jsem původně chtěl na Expansys, ale záruka doma je záruka doma.
Saman_ce4you (1451)|8.12.2005 17:02
Proc ne Mobildick? Tam to maj za 23990,- s DPH
Pavlucha (1496)|8.12.2005 17:07
Pokud vím, mají je s německou ROM, bez lokalizace. Flashnutím na EN ROM přicházím o záruku.

... a nejsou plátci DPH.
karlic (707)|17.12.2005 11:12
Otázka přetrvává :), kde v současné době v ČR koupit toto zařízení a popř. za kolik? Požaduji jen anglickou lokalizaci a možnost uplatnění záruky v ČR. Bude toto zařízení v budoucnu prodávat u nás některý operátor? Díky za každý TIP :$:
scenic (225)|22.12.2005 12:26
[QUOTE="karlic"]Otázka přetrvává :), kde v současné době v ČR koupit toto zařízení a popř. za kolik? Požaduji jen anglickou lokalizaci a možnost uplatnění záruky v ČR. Bude toto zařízení v budoucnu prodávat u nás některý operátor? Díky za každý TIP :$:[/QUOTE]

Vcera som si ho kupil na www.mobildick.cz , maju ho skladom. Anglicka ROM-ka, firma vysla uplne v ustrety nakolko som z SK priniesli mi ho na SK CZ hranice. Sucastou balenia je vsetko co tam ma byt plus danovy doklad a zarucny list. Pristroj slape v pohode a krasne az na tu hnusnu qwertz klavesnicu a najhorsie je ze ho neviem naucit aby bol qwerty.
Takze odpoved na tvoju otazku - pristroj s najvacsou spokojnostou mozes zakupit na uz spominanej adrese.
Cena je 23990,-CZK, zarucne podmienky podla platnych zakonov v CZ, vybavenie reklamacie do 30 dni (to je tusim tiez zakonom stanovena lehota).
dyndy (159)|30.12.2005 15:40
Já ho mám už asi měsíc z mobildicku. Chystal sem se ho koupit s němčinou a bez záruky, ale byl sem mile překvapen. Ke sjednanému termínu jsem měl MDApro připravené již s EN (poděkování patrně XPemu) a záručním listem. Namístě předvedli a vyzkoušeli. V poslední době jedna z nejpříjemnějších zkušeností při nákupu. :yes: