Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ctecka xx-duet necte kartu 2GB

myssak_ce4you (38)|6.12.2005 22:34
Mam problem, ctecka xx-duet mi nechce precist kartu 2GB, 1GB a nejake mensi co mam doma cte v pohode.Vse SD karty. Je mozne, ze je treba nepodporuje? Nevite nekdo vcem by mohla byt chyba ? Uz jsem zkousel ruzne formaty v PocketMechanic, ale nepomohlo. Dik.
mainboard_ce4you (97)|6.12.2005 23:41
[QUOTE="myssak"]Mam problem, ctecka xx-duet mi nechce precist kartu 2GB, 1GB a nejake mensi co mam doma cte v pohode.Vse SD karty. Je mozne, ze je treba nepodporuje? Nevite nekdo vcem by mohla byt chyba ? Uz jsem zkousel ruzne formaty v PocketMechanic, ale nepomohlo. Dik.[/QUOTE]

Předpokládám že takovou velikost ta čtečka nezvladne ... ale nevim. Tady je podobná, neli ta sama čtečka : [CODE]http://www.stardom-europe.de/de/pages/products/multifunctional.php?we_objectID=3121[/CODE]
myssak_ce4you (38)|7.12.2005 00:56
Jo, to je ona, ale o omezeni velikosti karet jsem nic nenasel.
mainboard_ce4you (97)|7.12.2005 16:26
[QUOTE="myssak"]Jo, to je ona, ale o omezeni velikosti karet jsem nic nenasel.[/QUOTE]

Njn, tak sem nic nenašel ....
Surgical (2364)|7.12.2005 19:05
Jen pro jistotu...cte tu 2GB kartu vubec neco?
myssak_ce4you (38)|8.12.2005 10:59
Tak jsem si pujcil nejakou obyc ctecku za tri kila a hle, kartu normalne precte a zapisuje, takze chyba je v te ctecce ne vzdy drazsi zbozi je nejlepsi. A to jsem si myslel, ze na takovehle veci neni co zkazit :(