Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket Informant 2005 R4 v češtině

haj (91)|5.12.2005 17:57
Mnozí jste už možná zaregistrovali, že v sobotu byla vydána nová verze Pocket Informantu 2005 R4. Nechci se zde rozepisovat o novinkách, ale jak je mým zvykem, tak vám zde nabídnu českou lokalizaci, ale zatím je pouze přeložen program 100% a pro přeložení nastavení mi dejte ještě chvíli času.

Věnujte prosím trochu pozornosti, protože se změnila programová struktura programu. Rozbalené soubory se už nekopírují do složky \Windows ,ale do složky, kde je nakopírován samotný program. většinou to asi bude \Program files\WebIS\PocketInformant.

Pozor !!
Toto je pouze pro QVGA rozlišení !!!!

Dále se musím trochu omluvit, že jsem se neozýval dříve abych vysvětlil nějaké nesrovnalosti ohledně české lokalizace, ale byl jsem plně zaneprázdněn jinými důležitějšími pracemi.
Bohužel se mi firma WebIS po odeslání přeložených zdrojových spouborů 2005 R2 už neozvala a tak jsem jim napsal dopis co se vlastně děje, ale zatím bez odpovědi. Trošku je mi to podivné, ale uvidíme s čím příjdou.
Neo Jedi (145)|5.12.2005 18:41
Díky za češtinu :-).
Mám dotaz na zobrazení popisu ikon v režimu VGA, které jsou nějak rozjeté, navíc při přidávání nové události v sekci kategorie, mám bílý čtverec přes část kategorii.
Díky za pomoc, Neo
haj (91)|5.12.2005 19:33
Zapoměl jsem vás upozornit, že se jedná pouze pro QVGA rozlišení. Lokalizace pro VGA bude možná následovat v následujících dnech.
TheMelin (1642)|5.12.2005 20:37
Perfektní práce.Děkuji
simir_ce4you (274)|5.12.2005 20:50
Asi budu vypadat jako pako ale to je pro verzi ktera je ted momentalne ke ztazeni na strankach iweb?diky
haj (91)|6.12.2005 06:25
[QUOTE="simir"]Asi budu vypadat jako pako ale to je pro verzi ktera je ted momentalne ke ztazeni na strankach iweb?diky[/QUOTE]

Ano, toto je poslední verze 2005 R4 (build 492) z 3.12.2005 .
haj (91)|6.12.2005 07:08
Zprvu jsem se rozmýšlel jest-li budu vůbec dělat lokalizaci Pocket Informantu na VGA zařízení, ale nedalo mi to a tady je výsledek. Tento balík obsahuje obě verze lokalizace pro QVGA i VGA zařízení najednou.

Postup instalace:
Podle typu zařízení QVGA nebo VGA si soubory z adresáře QVGA nebo VGA nakopírujte do adresáře, kde je nainstalován hlavní program, zpravidla to bude asi \Program Files\WebIS\PocketInformant . Oba soubory musíte přepsat novými.

Hlavní program přeložen: 100%
Nastavení programu přeloženo: 98%

Hodně zdaru
hosic (156)|6.12.2005 20:01
Na jakou verzi ta cestina je? Na International English, nebo na English?
hosic (156)|6.12.2005 20:43
At to zkousim jak to zkousim, nemuzu tu cestinu rozchodit - respektive mi to uplne rozhazi ikonky a listy a navic je cesky jen nastaveni, ale nic ostatniho. :-(
TheMelin (1642)|7.12.2005 00:08
Stahni ted druhy zip, nejblize tvemu prispevku. V archivu jsou dve slozky. Otevri slozku VGA a ty dva soubory co jsou tam nakopiruj podle navodu Peti Hajka do PPC a je to ;) Zrejme tam kopirujes soubor pro QVA rozliseni coz tvuj HP 4700 neni.
hosic (156)|7.12.2005 07:55
Uz jsem to vyresil - pro hx4700 bezici v realVGA (ozVGA) je potreba verze cestiny kupodivu qvga - to udela spravne listy a ikony.

Co se tyce vlastniho pocesteni - je potreba ty soubory nakopirovat do adresare Windows, zrejme z toho duvodu, ze hx4700 tam ma v ROM stejne soubory.

Pri nakopirovani do Program Files/webis/... to cesky nejde.