Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Novinka pro SmartMaps - možnost zobrazení a exportu zaznamenané trasy

PLANstudio (171)|5.12.2005 11:59
Pro ty, kteří chtějí dále pracovat se trasami zaznamenanými pomocí SmartMaps je připravena možnost importu těchto tras do aplikace pro stolní PC.

Jedná se o aplikaci s podobným principem a se stejnými mapami jako SmartMaps pro PDA, zatím však bez možnosti připojit GPS. Kromě map obsahuje aplikace plánovač tras a rozsáhlou databízi bodů zájmu včetně více než 1100 fotografií.
Zaznamenané trasy z PDA lze importovat, zobrazovat na monitoru a exportovat do textového formátu jako CSV.

Uživatelé SmartMaps pro PDA mohou získat program za cenu aktualizace, což je v tomto případě 333,- kc vč. DPH.

Více se můžete dozvědět zde:
http://www.pruvodcecr.cz/
petr22_ce4you (454)|5.12.2005 12:22
To vypada dobre. Jde do toho pouzit turisticke mapy z PDA ? Precejenom atlas 1:100000 neni nejpodrobnejsi.
PLANstudio (171)|5.12.2005 12:43
[QUOTE="petr22"]To vypada dobre. Jde do toho pouzit turisticke mapy z PDA ? Precejenom atlas 1:100000 neni nejpodrobnejsi.[/QUOTE]

Mapy nejsou vzájemně kompatibilní, lze použít jen ty vestavěné v Průvodci.
Ale i Pruvodce se bude dále zlepšovat, možná časem podrobnější mapy budou i zde.
Kato_ce4you (970)|6.12.2005 10:48
To je skoda, protoze prave diky turistickym mapam se mi SM libi...
basic_ce4you (66)|7.12.2005 11:51
Mohl bych vám nějak zaslat své trasy v nichž jsem našel nesloulad ať už s rastrovými podklady nebo s navigačními daty? Dále mě zajímá zda tento průvodce je i jako UPGRADE na starsi mapy pro PC ktere jsem kupoval před cca rokem?
PLANstudio (171)|7.12.2005 13:24
[QUOTE="basic"]Mohl bych vám nějak zaslat své trasy v nichž jsem našel nesloulad ať už s rastrovými podklady nebo s navigačními daty? Dále mě zajímá zda tento průvodce je i jako UPGRADE na starsi mapy pro PC ktere jsem kupoval před cca rokem?[/QUOTE]

Ano, trasu najdete na PC v Program Files/PLANstudio/Pruvodce/userdata/lines/ jako textový soubor. Ten mi muzete zaslat, předem za něj děkuji.

Co se týče upgrade, není problém, podmínky jsou stejné.