Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Novinka pro SmartMaps - možnost zobrazení a exportu zaznamenané trasy

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Pro ty, kteří chtějí dále pracovat se trasami zaznamenanými pomocí SmartMaps je připravena možnost importu těchto tras do aplikace pro stolní PC.

Jedná se o aplikaci s podobným principem a se stejnými mapami jako SmartMaps pro PDA, zatím však bez možnosti připojit GPS. Kromě map obsahuje aplikace plánovač tras a rozsáhlou databízi bodů zájmu včetně více než 1100 fotografií.
    Zaznamenané trasy z PDA lze importovat, zobrazovat na monitoru a exportovat do textového formátu jako CSV.

Uživatelé SmartMaps pro PDA mohou získat program za cenu aktualizace, což je v tomto případě 333,- kc vč. DPH.

Více se můžete dozvědět zde:
    http://www.pruvodcecr.cz/
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

To vypada dobre. Jde do toho pouzit turisticke mapy z PDA ? Precejenom atlas 1:100000 neni nejpodrobnejsi.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od petr22
    To vypada dobre. Jde do toho pouzit turisticke mapy z PDA ? Precejenom atlas 1:100000 neni nejpodrobnejsi.
    Mapy nejsou vzájemně kompatibilní, lze použít jen ty vestavěné v Průvodci.
    Ale i Pruvodce se bude dále zlepšovat, možná časem podrobnější mapy budou i zde.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

To je skoda, protoze prave diky turistickym mapam se mi SM libi...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Mohl bych vám nějak zaslat své trasy v nichž jsem našel nesloulad ať už s rastrovými podklady nebo s navigačními daty? Dále mě zajímá zda tento průvodce je i jako UPGRADE na starsi mapy pro PC ktere jsem kupoval před cca rokem?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od basic
    Mohl bych vám nějak zaslat své trasy v nichž jsem našel nesloulad ať už s rastrovými podklady nebo s navigačními daty? Dále mě zajímá zda tento průvodce je i jako UPGRADE na starsi mapy pro PC ktere jsem kupoval před cca rokem?
    Ano, trasu najdete na PC v Program Files/PLANstudio/Pruvodce/userdata/lines/ jako textový soubor. Ten mi muzete zaslat, předem za něj děkuji.

Co se týče upgrade, není problém, podmínky jsou stejné.

Podobná témata

1. Zobrazení trasy *.plt v Ozi PC
    Od alesd v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-05-2009, 00:04
  2. MDA Compact II - novinka u T-Mobile
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 44
    Poslední příspěvek: 18-02-2006, 07:59