Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Jaky expense Tracker?

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Potreboval bych doporucit program, ktery mi pomuze kontrolovat me osobni naklady. Uz jsem jich par vyzkousel, ale zadny nevyhovuje - bude je prislis primitivni, nebo naopak neuveritelne pomaly, slozity a drahy. Asi nejvic mi zatim vyhovoval Handmark PocketMoney, ale ten taky neumi jednu dulezitou vec - tridit podle kategorie a podkategorie.

Abych to popsal - vytvorim si kategorii Zabava, ve ktere budou podkategorie Kino, DVD, VHS... Ke kazdemu vydaji zvolim kategorii i podkategorii. Samozrejmosti bude schopnost programu ukazat, kolik jsem za urcite casove obdobi utratil jak za celou kategorii Zabava, tak i jednotlive za DVD, Kino atd. Diky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2003

To co popisujes jsem pouzival na Palmu. Jmenovalo se to MaTirelire. Byla tam velka skala uziv. nastaveni a byl FREE!!. Ale na PocketPC jsem zatim taky nic nenasel. Ja zatim pouzivam strohe Microsoft Money.

Carlos

Guest

[:sarcastic:] ale jestli touzite spustit programy pro PALM na svem pocket pc neni problem stahnete si utilitu se systemem (s webu ) a mate emulator pak mate vlastne dve PDA v jednom doporucuju , trochu pomaly ale de to! ( smazalo se mi to a ted uz se mi to nechce znuvu stahovat takze nevim mozna uz je nova lepsi verze.. ) kazdopadne tady je odkaz:

http://www.palmos.com/dev/tech/tools/emulator/
    - system

:::LOCHi:::

Podobná témata

1. GPS Sport Tracker
    Od desos v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-03-2011, 15:24
  2. něco jako Sports Tracker (na nokii) pro WM6.5
    Od ethan v sekci Ostatní využití GPS
    Reakcí: 1