Mám Dynavix Mobile 2005, aktualizace dne 5.2. na verzi 1.5, 3D pohled, průjezdní mapa Evropy, update byl zdarma přes net, ovládání rukou, o dost rychlejší výpočet a přepočet trasy, přidány funkce hledání dle souřadnic, možnost přiřazení funkcí k tlačítkům PDA, což je super!!!, možnost přidáví vlastního bodu zájmu, přidány čp. v dalších městech, celý program po updatu má cca o 130 MB méně a přitom tam je navíc průjezdní mapa Evropycenu také snížili na 6.000,- Kč, komunikace a podpora s uživateli je perfektní.

Na druhou stranu co jsem koukl na mé mapové okolí, našel jsem v jednom městě asi 5-6 chyb v mpě (Benátky nad Jizerou, 8 tis. obyvatel), kdy je zobrazována silnice která neexistuje a zase tam, kde silnice je, tak v Dynavix není. Mapové podklady někde budou asi 1-2 roky staré (Mladá Boleslav (45 tis. obyvatel - důležitý kruhový objezd, spojka na ČL), takže jen nechválím, ale na tak mladý SW, do 1-2 let by mohl být lepší než Tomtom, zatím to vidím možná na plichtu, či drobnou ztrátu. Záleží, zda třeba oznámené chyby na maila výrobce jsou opravovány a nebo jedou jen podle podkladů od dodavatele map.

Tomtom sem nikdy neměl, tak NESROVNÁVÁM!, pouze informuji, protože zde je naposledy popisována verze 1.4.