Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Synchornizace PDA s microsoft exchange

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Jiz nejakou dobu zkousim postu na microsoft exchange serveru 2003.
    Vetsinou vse fungovalo bezvadne az do doby kdy jsem vymenil mobilni telefon a to misto SE P910i jsem koupil NOKIA N70.Zda se ze nastaveni je v poradku,internet,icq funguji bezproblemu.
    Vzdalena synchornizace pres active synch. nikoliv a pise mi to chybu: Internet_7.
    Dalsi vec co nefakci je ze Exchange 2003 nepodporuje synchornizaci ukolu a musi byt k tomu pouzity nejaky externi software.Zatim jsem zadny nenasel.
    Pokud nekdo mate stejny problem nebo zkusenosti jak jej vyresit,prosim poradte.
    Dekuji
    Michal
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od spiderxxl
    Jiz nejakou dobu zkousim postu na microsoft exchange serveru 2003.
    Vetsinou vse fungovalo bezvadne az do doby kdy jsem vymenil mobilni telefon a to misto SE P910i jsem koupil NOKIA N70.Zda se ze nastaveni je v poradku,internet,icq funguji bezproblemu.
    Vzdalena synchornizace pres active synch. nikoliv a pise mi to chybu: Internet_7.
    Dalsi vec co nefakci je ze Exchange 2003 nepodporuje synchornizaci ukolu a musi byt k tomu pouzity nejaky externi software.Zatim jsem zadny nenasel.
    Pokud nekdo mate stejny problem nebo zkusenosti jak jej vyresit,prosim poradte.
    Dekuji
    Michal
    Je to neuveritelne ale vzdycky jak si nevim rady a zeptam se zde na foru,tak to vyresim sam asi po 10 minutach.
    Je to trapne ale zmenil jsem si heslo pro pristup do Exchange serveru kde mam postu a zapomel ho zmenit v PDA :-))))) takze sorry...hned me to nenapadlo.

Jedine co opravdu zatim nevim je jaky pouzit program na synchronizaci Ukolu z Exchange serveru.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 15-03-2011, 13:00
  2. VOX Synchronizace s MS Exchange
    Od Dundy_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 28-05-2007, 22:39
  3. Exchange SP2
    Od peter.nr_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 12-01-2007, 20:34