Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Externí antény pro GPS

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Zjistil jsem, že i když mnohé moderní GPS BT nepotřebují externí anténu, přesto se vyskytnou situace, kdy zejména ve vozidle, při špatném počasí nebo v husté zástavbě, je anténa víc než vhodná. Existuje asi řada typů a možná i různých typů konektorů pro spojení antény s GPS.
    Já mám GPS ADAPT Nemerix a potřeboval bych poradit s anténou. Zároveň bych zahájil širší diskusi na toto téma.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od Josef57
    ...a potřeboval bych poradit s anténou.....
    Docela rád bych se přidal s prosbou o radu. Máte někdo zkušenosti? Mám Asus BT 100, perfektní (vyjma problému s odesílaným datumem, ale to se obvykle dá vypnout), jenom při ježdění po městě je to trochu slabší, fix občas vypadává...Pomohla by externí anténa?:?:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Ja myslim, ze rozhodne. Od dob Nemerixe me tu zbyla a se svou stavajici 339 ji nevyuziji, takze kdyby mel nekdo zajem.

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

palmar1: Podľa mojich skúseností externá anténa hodne pomože hlavne za špatného počasie, sneženia, dažďa, hmly a podobne... GPS chytá viac satelitov a určenie polohy je presnejšie. Toto človek ocení hlavne v meste, kde sú častokrát uličky dosť tesne vedľa seba a navig. soft sa pri slabom signále nevie "rozhodnůť" po ktorej ulici idem :-)

Ja mám SD GPS s vlastnou malou anténkou, ale pripájam vždy aj externú a je to poznať. U teba si myslím, že by to nebolo tak znateľné, ale určite by sa o čosi zlepšil signál.

Podobná témata

1. Externí aku
    Od liborktp v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-04-2009, 18:59
  2. Typ konektoru externí GPS antény u N520
    Od damasig_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-06-2008, 19:13
  3. FM Radio bez antény - headsetu
    Od vario v sekci + Registry