Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

mp3 přehrávač s minimální spotřebou

endlife (5)|3.12.2005 12:20
Mám malý dotaz k přehrávání mp3 na pda - je nějaký rozdíl mezi jednotlivými mp3 přehrávači v rychlosti likvidace baterky?

Používám tcpmp + screenlock a koumám, jestli by nějaký jiný program vydržel přehrávat dýl na mé mašince - iPaq h1940 (ještě malý offtopic - prý pro něj existuje 1600mAh baterka - dá se sehnat v ČR?)
aaischa (660)|3.12.2005 12:53
já doporučuji wmp a k tomu xcpu scalar a tím podtaktovat cpu na 200MHz a pak to šetři dobře baterku, myslím že tvoje pda má 300MHz nebo ne?
endlife (5)|3.12.2005 13:08
[QUOTE="aaischa"]xcpu scalar a tím podtaktovat cpu na 200MHz a pak to šetři dobře baterku, myslím že tvoje pda má 300MHz nebo ne?[/QUOTE]

no, xcpu scalar je pro intelácké xscale procesory, takže to můj samsung podporovat nebude, předpokládám (jinak je to na 266MHz)
Kája_oldd (759)|3.12.2005 21:02
Já myslím, že poslední verze scalaru umí i samsungy...nicméně, pak je tu Pocket Hack Master....jinak já sám používám GSPlayer a vypínání obrazovky tlačidlemedit: myšleno, že tento program umožnuje standartně přímo vypínat obrazovku:)) (. Screenlock moc ne, páš pak nemůžu talčidlem měnit hlasitost apod.;)
kubisz (1054)|4.12.2005 10:52
zkuste pocket music...ma to vypinani obrazovky primo v sobe, podpora WA skins, skin pro ovladani prstem, moznost nastaveni ovladani na pozadi, plugin do today...ve free verzi to umi ale jen MP3 a OGG, myslim...
Jirka007 (161)|7.4.2006 08:09
[QUOTE="kubisz"]zkuste pocket music...ma to vypinani obrazovky primo v sobe, podpora WA skins, skin pro ovladani prstem, moznost nastaveni ovladani na pozadi, plugin do today...ve free verzi to umi ale jen MP3 a OGG, myslim...[/QUOTE]
Pocket Music po mne chce registraci. Jak jej zaregistruji, když nemám PDA připojené na net? Na stránkách Pocketmind je možno se zaregistrovat, ale chce to po mne Device Code. Nevím, co tím je myšleno. Můžete mi prosím poradit?
kubisz (1054)|7.4.2006 08:41
registrace a pisou tam, ze device ID by se melo zobrazit, kdyz pustite nezaregistrovany PM, tak nekde na zacatku (pokud se nezobrazi, tvrdi, ze se musi stahnout jen verze PM free, ne s tim Bundle Packem, popripade Bundle Pack neinstalovat...

[QUOTE]...This code is displayed on your device when you start unregistered PocketMusic...
Note. If you don't see the device code, make sure that you installed PocketMusic freeware (not PocketMusic Player Bundle with Feature Pack). If it doesn't help, please uninstall the program and install it again. Uncheck PocketMusic Feature Pack checkbox during installation... [/QUOTE]

jinak mi napis SZ...kuba