Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 77

Téma: Velká recenze zařízení FSC Pocket LOOX N500/N520

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od LOOX 710
    Ještě bych potřeboval poradit kde bych sehnal na N520 nějakou kvalitní fólii na displej.
    Muze byt i na 420. Jde o uhlopricku displeje, zadna jina souvislos se zarizenim neni.

Citace Původně odesláno od Petr Nowak
    Kdyz uz je tedy rec o foliich (sorry za OT), nevite o kvalitnich foliich, ktere se casem neprodrou (u Brando i Innopocket se udela relativne rychle mala "zadera" - vydreni svrchni vrstvy folie - v miste psani textu). Kdysi byla folie ConceptKitchen, ktera sice byla ponekud drsnejsi (a hur propoustela) ale byla neznicitelna...
    ...a nemohl byste na to priste vytvorit nove tema, prosim? Dekuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Ano, půjde. Display má standartní úhlopříčkou 3,5 palce, jako většina QVGA PDA (včetně FS LOOX 420).

MatBa
    Guest

Chci se zeptat, kde se da koupit takovy kabel, jako jste mel v recenzi. Dík

Registrace
    Aug 2000

Tento kabel vyrabi i zde pritomny a diskutujici Seba

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Kousek odbocim, co se tyka ostatnich novych rad LOOX 530 a 540 jsou jiz nejake ofiko zpravy?

MatBa
    Guest

Jsem nasel takovy kabel i na tomhle odkazu. Akorat 1200 s dani mi pripada moc. A navic se to napadne podoba jednomu rucne delanemu kabelu, co jsem tu videl v diskuzi.

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Mel bych takovy hloupy dotaz, kdyz to umi USB host, lze k tomu pripojit i neco jineho nez jen USB klicenku nebo fotak? Ted mam konkretne na mysli externi USB harddisk, ktery ma i vlastni napajeni http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=31340. Moje predstava je nasledujici navigace a pripadne moznost jako "maly" jukebox.
    Nejsem jeste porad rozhodnut jestli PDA s GPS nebo iPOD video do obojeho bohuzel penize dat nemohu a ten hardisk uz doma mam.

Registrace
    Aug 2000

U tohoto LOOXe jsem harddisk nezkousel, ale u PL720 ano a fungovalo to pekne.

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Tak to je super, WM5 by jiz mohly mit hodne ovladacu v sobe, takze vetsi sance cokoliv pripojit. Predpokladam, ze by teda nemel byt problem s nejakym MP3playerem, ktery si bude sahat na ten disk a hrat a hrat. Ty resety me ovsem trochu desi, ale snad to casem nekdo otestuje. Skoda, ze SD karty jsou porad kapacitne male a drahe, takovych 20-30GB by mi stacilo .

-p- -p- je offline
    Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Ahoj, zajímalo by mě několik věcí k téhle mašince:

1. Jde nějak vypnout podsvícení tlačítek nebo svítí pořád?
    2. Má tento Loox lepší nebo horší zvuk (i mikrofon) než HP rx1950?
    3. Co byste volili? rx1950 nebo Loox n520 nebo Acer n311 nebo Loox 720

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Tento kabel vyrabi i zde pritomny a diskutujici Seba
    Ano vyrábím a dnes již mohu potvrdit ze tento kabel je plne funkcni i na LOOX N 520 pravě jsem dotestoval.Dobijeni i USB host funguje za stejnych podmínek tak jak jsem popisoval v prispevcich LOOX 720.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Mohu jenom potvrdit ze kabel funguje OK.

Zatim jsem zkousel

1) ze dobiji PDA pres USB z PC
    2) pripojil jsem a v poradku nacetl USB klic
    3) kabel dobiji pres USB i z auto-drzaku ARKON - take prese UBS. Drzak jako takovy je napajen ze "zapalovace"

k bodu AD3) prikladam obrazek
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00112612_1_CpsH.jpg 
Zobrazení: 37 
Velikost: 26.5 KB 
ID: 3681  

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Díky za skvělou recenzi, díky ní alespoň vím, že LOOX N520 komunikuje se programem TOMTOM navigace. Nedokázal by mi někdo poradit jek vše nastavit aby LOOX N520 komunikoval s navigací TOMTOM. Už na to nemám nervy jak se vám to Pavle v tom vašm testu povedlo???... Jsem zoufalý MOC PROSÍM O POMOC!! Mě to prostě neběží TOMTOM pořád hlásí, že mi chybí zařízení GPS.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od petrbabunek
    Díky za skvělou recenzi, díky ní alespoň vím, že LOOX N520 komunikuje se programem TOMTOM navigace. Nedokázal by mi někdo poradit jek vše nastavit aby LOOX N520 komunikoval s navigací TOMTOM. Už na to nemám nervy jak se vám to Pavle v tom vašm testu povedlo???... Jsem zoufalý MOC PROSÍM O POMOC!! Mě to prostě neběží TOMTOM pořád hlásí, že mi chybí zařízení GPS.
    AD1) over zda mas vypnuty prijem u infraportu (start - settings - conection )
    AD2) kdyz spoustis tom toma, nesmis mit spusteno jine zarizeni s navigaci ani samotny GPS locator, ktery zapinas pres tlacitko na FS LOOX 520
    AD3) nastav si ve WM5 v start-setting-system-GPS - GPS HARDWARE COM treba na 8
    AD4) v TOM TOM - nastaveni - zmenit predvolby - zobrazit stav gps - konfigurovat - vyber ostatni kabelove nmea GPS - vybrat - baudova rychlost 9600 - hotovo - zvol com 8 a pak uz jenom cekej az se zobrazi satelity, muzes dat hotovo a jezdit

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Poklona platinovému přispivateli "Stheepan".... Už vidím satelity. Jdu jezdit

Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Velká recenze Fujitsu Siemens Computers Pocket LOOX 4xx
    Od Pavel Koza v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 20-06-2007, 10:44
  2. Velká recenze zařízení FSC Pocket LOOX C550
    Od Pavel Koza v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 18-01-2007, 20:49
  3. Flash update ENG - Pocket LOOX N500 / N520 and Keylock Patch