Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 77

Téma: Velká recenze zařízení FSC Pocket LOOX N500/N520

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Jak je to s tou možností externí antény?
    Mám Renaulta s pokoveným předním sklem a musím mít stávající GPS (BT) u postraního okénka.
    Proto bych potřeboval externí anténu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Externi antena se da dokoupitl, stoji par stovek. Ale jak jsem psal, pokud mate ted starou GPSku tusim 12 kanalu se starym chipsetem, tak by LOOX mel fungovat i Vam bez anteny. Me se taky BT-308 pod prednim sklem nechytala, zatimco LOOX na tom samem miste chytal 4-6 satelitu, coz na navigaci stacilo (mam taky nejak "upravene" predni sklo.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Ahoj všichni. Rád bych se o N500 dozveděl ještě pár věcí, než si pro ní půjdu.

Spustím normálně všechny programy, které šli na Win-PPC-2003 (přesněji Acer n10)? Např. emulátor Atari800

V recenzi je napsáno, že zatím fungují jen navigační programy TomTom 5.1 a PocketKiM 3.7.4. Je to věcí WM5 nebo samotné GPSky? To "zatím" znamená, že na ostatní programy musí vyjít update?

Abych mohl využívat USB-host, musím mít originální kabel nebo stačí obyčejná redukce samec-samice?

Díky moc za jakoukoliv radu.

Registrace
    Aug 2000

1. To nevim, vetsina by jich jit mela, ale konkretne u emulatoru muze byt problem. Chce to vzykouset (jdete nakoupit tam, kde vam to zarizeni pujci a muzete si ho tam osahat
    2. Je to veci systemu. SmartMapy mely problem s instalatorem, Dynavix nema trial. Nicmene se u techto programu da ocekavat brzky update.
    3. To je otazka Na to by byl asi schopen odpovedet Seba, ktery vyrabel takove kratke kabely pro LOOXe doma. Podle me to jde do jinych PINu na konektoru, takze to tak jednoduse nepujde...

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Recenze je perfektni,
    ohledne te plne CZ lokalizace v N520... musim rici, ze se povedla maximalne a prelozene je snad vse co se da, takze ji bych to hodnotil na vybornou.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    3. To je otazka Na to by byl asi schopen odpovedet Seba, ktery vyrabel takove kratke kabely pro LOOXe doma. Podle me to jde do jinych PINu na konektoru, takze to tak jednoduse nepujde...
    V patek budu toto zarizeni mít - cize se pokusim vse proverit a odzkouset - Pavel neco zkousel ale nejak jsem na tom setkani v Krkonošich nebyl schopen zachytit o co tam vubec s PDA slo - bylo toho i na mne moc (alkoholu)( Jak to proverim napisu - zdali je kabel k pouziti a co vse dela nebo nedela.

MatBa
    Guest

Chci se zeptat na par drobnosti:

1.) Kolik stoji ten kabel, ktery umi USB HOST, kdyz v recenzi je napsano, ze puvodni kabel to nezvlada?

2.) K tomu flashdisku se chci zeptat, jestli pro nej jsou ovladace pro win 98, protoze ja jsem zadne nedostal, mam ho z jedne reklamni kampane, ale podle toho co vidim, tak se akorat lisi ve velikosti (vy mate 512 a ja 256 MB)

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Šeba
    V patek budu toto zarizeni mít - cize se pokusim vse proverit a odzkouset - Pavel neco zkousel ale nejak jsem na tom setkani v Krkonošich nebyl schopen zachytit o co tam vubec s PDA slo - bylo toho i na mne moc (alkoholu)( Jak to proverim napisu - zdali je kabel k pouziti a co vse dela nebo nedela.
    Ten tvuj kabel funguje bez problemu. Kolegovi jde jen o to, jestli kdyz na klasickej USB kabel, co tam je, pripne redukci a zapoji tak napriklad klavesnici, tak jestli to bude fungovat.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

To asi fungovat nebude - je pro mne stejne nepochopitelne ze ten kabel s USB hostem k tomu nedodavaji.
    Pro Pavla - mam ale tuseni ze jsi mi rikal ze neco nefungovalo - nebo se mylim?

Registrace
    Aug 2000

Jo, ale to byl kabel pujcenej z FSC. Asi byl nejakej poskozenej.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od MatBa
    Chci se zeptat na par drobnosti:

1.) Kolik stoji ten kabel, ktery umi USB HOST, kdyz v recenzi je napsano, ze puvodni kabel to nezvlada?
    2.) K tomu flashdisku se chci zeptat, jestli pro nej jsou ovladace pro win 98, protoze ja jsem zadne nedostal, mam ho z jedne reklamni kampane, ale podle toho co vidim, tak se akorat lisi ve velikosti (vy mate 512 a ja 256 MB)
    1.Pokud to bude fungovat odpoved najdes v mem podpisu - jeste vse upresnim a dam do diskuze.

2.Zadny ovladac by jsi nemel potrebovat tedy alespon ne pro PDA - jinak pro 98 ho mozna najdes na netu - vetsinou to tam vyrobci maji

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Právě teď jsem odeslal objednavku na N520 + 1GB SD

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Ještě bych potřeboval poradit kde bych sehnal na N520 nějakou kvalitní fólii na displej.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

V AH Mobile a značku fólie Brando nebo Martin Fields.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Kdyz uz je tedy rec o foliich (sorry za OT), nevite o kvalitnich foliich, ktere se casem neprodrou (u Brando i Innopocket se udela relativne rychle mala "zadera" - vydreni svrchni vrstvy folie - v miste psani textu). Kdysi byla folie ConceptKitchen, ktera sice byla ponekud drsnejsi (a hur propoustela) ale byla neznicitelna...

Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Velká recenze Fujitsu Siemens Computers Pocket LOOX 4xx
    Od Pavel Koza v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 20-06-2007, 10:44
  2. Velká recenze zařízení FSC Pocket LOOX C550
    Od Pavel Koza v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 18-01-2007, 20:49
  3. Flash update ENG - Pocket LOOX N500 / N520 and Keylock Patch