Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 20

Téma: ASUS A730 - externí bateriový nabíječ???

Nováček
    Registrace
    May 2006

Na stránce www.ebay.com jsem našel zajímavé věci:

Emergency Battery Extender Asus A730 A730w - externí nabíječka PDA na čtyři tužkovky!!!

ASUS A730 P505 - BATTERY EXTENDER - externí bateriový zdroj

NEVÍTE O TOM NĚKDO NĚCO BLIŽŠÍHO????Je to za super cenu.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Pardon http://www.ebay.co.uk/

konkrétně:

http://cgi.ebay.co.uk/Emergency-Battery-Extender-Asus-A730-A730w_W0QQitemZ5835960018QQcategoryZ48674QQssPageN ameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.co.uk/ASUS-A730-P505-BATTERY-EXTENDER-NEW_W0QQitemZ5837438821QQcategoryZ48674QQrdZ1QQcmd ZViewItem#ebayphotohosting

Res Res je offline
    Nováček
    Registrace
    Jan 2005

tohle neznám ale my jsme si to vyrobili za 40kč kus

Nováček
    Registrace
    May 2006

To: Res

A můžeš prozradit jak?

Res Res je offline
    Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od KZ
    To: Res

A můžeš prozradit jak?
    Jednoduše navštívíš obchod jako je GES electronic,nebo PS electronic a zakoupíš jeden držák na 4 tužkové baterky,kabel s konektorem Sony discman.Potom to strčíš do nějaké krabice(osvědčila se krabička od 8 mm Datek).Konektor píchneš do PDA třeba přes USB host kabel a je to.Tužkové 2500 Sanyo dokáží Asuse dvakrát úplně nabít.

Nováček
    Registrace
    May 2006

To už mě taky napadlo a vyzkoušel sem, ale nic moc. Měl sem tedy jenom baterky 1600mAh. Co jsem tak koukal na netu, tak, ale takovéhle nabíjení není zrovna to nej pro lionky. Koukn na http://www.zajic.cz/. Měla by tam být asi i nějaká elektronika.

Nováček
    Registrace
    May 2005

Neco jako externi bateriovej zdroj pro asuse se taky chystam vyzkouset a predpokladam ze ta nabijeci elektronika je uvnitr pdacka, tudiz ve zdroji byt nemusi - usb host kabel je taky jen kus dratu a jde pres nej nabijet.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Asi máš pravdu. Někde ta elektronika musí být a v tom adaptéru to určitě není. Před chvílí jsem znovu zkoušel tu svojí zkušební nabíječku - jenom držák na čtyři tužkovky, kablík a konektor (celkem asi 30Kč). Zatím jsem to zkoušel jen na baterky 1600mAh a nabilo se to za necelou hodinku. Ledka nabíjení přestala blikat a PDA ukazuje 2:58 hod. Na začátku tam bylo asi 16 min. Teď mam PDAka zapnutýho a uvidim. Je fakt, že po normálním nabití mě ukazuje 2:15 hod. Lidstvo má už úžasný zařízení, ale ty zdroje energie....
    Tak to asi bude fungovat. Ještě by to chtělo přímo ten systémovej konektor a mít to bez USB host kabelu.

Res Res je offline
    Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od KZ
    Asi máš pravdu. Někde ta elektronika musí být a v tom adaptéru to určitě není. Před chvílí jsem znovu zkoušel tu svojí zkušební nabíječku - jenom držák na čtyři tužkovky, kablík a konektor (celkem asi 30Kč). Zatím jsem to zkoušel jen na baterky 1600mAh a nabilo se to za necelou hodinku. Ledka nabíjení přestala blikat a PDA ukazuje 2:58 hod. Na začátku tam bylo asi 16 min. Teď mam PDAka zapnutýho a uvidim. Je fakt, že po normálním nabití mě ukazuje 2:15 hod. Lidstvo má už úžasný zařízení, ale ty zdroje energie....
    Tak to asi bude fungovat. Ještě by to chtělo přímo ten systémovej konektor a mít to bez USB host kabelu.
    Jasně že to funguje.Kabel by byl super ale kde ho sehnat? Jinak můžeš použít nabijecí redukci z Looxu 420.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

To znamena, ze neni tedy treba zadne elektroniky v tom drzaku na ty baterky? Elektronika pro rizeni nabijeni je tedy v Asusu?

Res Res je offline
    Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od spam
    To znamena, ze neni tedy treba zadne elektroniky v tom drzaku na ty baterky? Elektronika pro rizeni nabijeni je tedy v Asusu?
    Tak si otevři trafo a uvidíš.Nic tam není odpojení od zdroje zařídí sám Asus.

Nováček
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od spam
    Ja si myslim ze ano, protoze usb host kabel ma konektor kam se pichne nabijecka a asus se vesele natlouka. Ta nabijecka je obycejny zdroj. Elektronika je v asusu a povida si s baterkou, ktera si meri teplotu a takove ty ptakoviny okolo, takze o nejake rizeni nabijeni neni potreba se starat.

Ha, Res byl rychlejsi :-)

Mimochodem, uvazuju pro dobijeni pri dlouhodobejsim pobytu v divocine o necem takovem

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Dekuji za info.
    To nabla: zajimava hracka...:yes: V nabidce je spousta sikovnych zarizeni... Blby je, ze k tomu (predpokladam) musis mit specialni nabijecku, ne?

Nováček
    Registrace
    May 2005

No, nejake zasady se pri nabijeni dodrzet musi, ale neni to tak kriticke a nabijecka bude jednodussi nez treba nabijecka li-ionek, navic si ten oloveny aku necha o neco vic libit nejake hnusnejsi zachazeni (po strance elektricke) nez ty cimprlini li-ion Takovym akumulatorem mozna i nastartujes auto (dvanactivoltovym)

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Ja si udelal k Yakumu DeltaX maly "kapesni Czernobyl" z 8 tuzkovek (2x4) 2600 mAh a nabije mi to baterku 5x, takze spokojenost, zvlast kdyz potrebuju navigovat nekde v lese, protoze to nepouzivam jen v aute :-) ...
    (take jen krabicka s baterkama a USB konektor)

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Asus mypal a730 problem
    Od my.dre v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 19-12-2009, 15:01
  2. Problémy s Asus Maypal A730
    Od Harley1006 v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-04-2008, 12:01
  3. ASUS A730 nabíjení přes USB??
    Od Gvaks v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 21-09-2005, 09:57
  4. MDA Compact vs. Asus MyPal A730
    Od MultiTricker v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-07-2005, 16:31