Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 24

Téma: problémy s HP 2190

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Začínám mít problémy s iPAQ. Nedávno jsem zakoupil HX2190 kde je nainstalován WM 5.0 Vlastním ještě jeden a to ACER n35. Již zmíněné HP mě v poslední době začalo dost zlobit. Jeho rychlost třeba v otvírání souborů se mnohonásobně zpomalila! Čas od času se stane, že ho nemůžu vůbec zapnout(po předchozím korektním vypnutí) Nakonec z něj musím vytáhnou baterku a pak naskočí a když ne tak jej musím připojit na zdroj aby naskočil(podotýkám,že baterie je nabitá) Čas od času se stává, že po zavření nějaké spuštěné aplikace se nevrátí do původního zobrazení a na displeji zůstane vidět část vyplé aplikace a část menu "dnes". Taky se stává, že ve složce "nastavení" nemůžu přepínat v liště.Když na ni kliknu, tak se mění, ale menu se nezobrazuje. Dneska se mě sama od sebe vymazala SD karta kde jsem přišel o 420 MB dat (!!!!!) Vím že jsem měl zálohovat, ale teď už mě to stejně nepomůže. Hlavní problém je v tom, že nejde ani provéct hard reset. Při tomto resetu by se mělo vrátit vše do továrního nastavení,ale nestane se tak. Taky mě neustále ubývá kapacita na v operačce a při tom nemám nic zapnuto v pozadí. Nevím co s tím mám dělat.Je chyba ve mě nebo PDA? Za každou radu budu vděčný
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Nechápu, proč musíš vytáhnout baterku-soft reset nestačí? A proč nejde udělat hard reset? Dělaš ho podle návodu? Při HR se musí stylus držet delší dobu-ne jen píchnout.

Je to nějak moc podivností najednou. :? Zkus HR (nezapomeň zazálohovat data-PIM apod.) a pokud se nepovede nebo bude dělat PDA problémy stále (třeba i bez instalovaných programů), tak reklamuj. Chyba v tobě asi nebude, když už jedno PDA máš, takže úplný začátečník snad nejsi.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

samozřejmě při tvrdém resetu stylus držím delší dobu, ale provede se jen SR. Nejsem žádný machr, ale jak jsi říkal začátečník taky ne. Proto se ptám jetsli není chyba ve mě,než půjdu reklamovat.Přes víkend se do toho obuji a když se to nepovede, tak půjdu reklamovat

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Nevím, jak u tvého iPAQa, ale na Dellu s WM 5 se HR dělá tak , že se drží krajní HW tlačítka a zároveň udělá soft reset a pak se HR musí ještě potvrdit - na displeji je dotaz a potvrzuje se myslím stiskem tlačítka calendar.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Na WM5 jsou tri typy resetu - od restartu systemu po uplnou inicializaci.
    Je to presne popsane v manualu.

MaPo

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

To jsou, ale jenom na FSC Loox N5xx a na WM5kovych HP hx2xxx... Zase same specialitky... :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Jenže funguje jenom měký reset.Tvrdý vůbec ne. Už si s tím nevím rady.Přestává fungovat úplně jdu reklamovat.Jsem z toho špatnej,myslel jsem si že kupuji dobrou mašinku a zatím jsem se sklamal

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

me se ta potvora taky nezresetuje HARD...porad tam vsechno je...vsadim se ze az to nebudu chtit, taxe mi vsechno smaze:-)...uz vis cim co?

dikes

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Tak už jsem to vyřešil.Reklamoval jsem ho a co mě dali náhradní ,ale stejný typ, tak udělal to samé.Znovu reklamoval a odmítl jsem si vzít další hx2190.Teď mám Acer n50 premium jsem jsem víc než spokojen.Podle mě nemají ještě vychytané muchy na tom HP. Hodně zdaru

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Tiež mám hx2190 a WM 5.0, občas sa mi už stalo, že sa nedalo zapnúť tlačidlom POWER napriek plnej baterke, ale reagoval na soft reset - tak sa oživil. S tvrdým resetom som ešte nemal problém ( dlho držím POWER + ľavé tlačidlo (kalendár) + pravé tlačidlo s obrázkom obálky a stylusom dlho tlačím do dierky ), pri obnove systému vypisuje v ľavom dolnom rohu niečo ako Formating.....atď. V tom tlačítku POWER ale bude asi zrada, lebo nie vždy reaguje, preto možno niekomu nie vždy ide urobiť hard reset

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Problém s resetem u HP iPAQ hx2xxx je ten, že hard reset, který si každý představuje jako to nejbrutálnější je skoro to samé jako soft reset, až clean reset vrací všechno na nulový stav, ale tento clean reset není vůbec (!) popsaný v českém manuálu - navíc - manuál a popis lokalizace je přeložený jinak než je lokalizace od Sunnysoftu ...

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

jak jsem již říkal.Odešel jsem od HP k ACERU a jsem velmi spokojen.Mám Acer n50 premium a je :yes:

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

já mám hx2490 - n50 jsem nechtěl kvůli slabé baterce ....

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Objavuje sa mi na hx 2190 taký problém: občas po vypnutí sa po nejakej dobe bez provozu (napr. cca 3 hod.) úplne vybije baterka a nejde zapnúť pda (JE VYBITÉ), zapne sa na krátko po SR, ktorý ale neprebehne celý - baterka je úplne 0%. Nestáva sa to často, ale vždy keď ho najviac potrebujem ( Spozoroval som, že oblasť krytu baterky je vtedy dosť teplá - najprv som myslel, že sa my vo vrecku reziduálne zaplo POWER tlačítko, ale PDA je vypnuté. Má niekto rovnaký problém?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Nemate nainstalovany nejaky merak baterie na Today?

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. hard reset HP ipaq 2190
    Od free-bee v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 30-08-2008, 13:48
  2. Wi-Fi u HP 2190
    Od deyv v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 29-11-2005, 06:28
  3. Čeština k HP 2190 (WM 5)