Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 27 z 27 PrvníPrvní ... 17252627
Zobrazené výsledky: 391 až 402 z 402

Téma: Dell X51V - obecné zkušenosti, rady...

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Kolik by jsi za tu nabíječku chtěl?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Úplně vybitá baterka se přes USB nenabije, a to ani v autě. A pochopitelně se nenabije ani z té nabíječky s tužkovými články. Po kolébce se koukni na eBay, já ji kupoval asi před 2 roky a vyšla i s dopravou na pětinu toho, co za ni chtěli u nás.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

OK, díky moc, snad se podaří někde sehnat... Mimochodem, umí se to nabíjet přes usb, když se na tom pracuje?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Podívej se na obrázky zde, je to originál příslušenství, dodávané k Dellu: dvoudílný kabel nabíječky a kolébka, ze které kouká synchronizační USB kabel (ten je napevno). Jack konektor od nabíječky se zasunuje do kolébky nebo se na něj nasadí redukce, přes kterou se nabíjí PDA přímo. Kolébka umožňuje zároveň nabíjet PDA i druhou baterii.
    Neoriginál může samozřejmě vypadat úplně nebo trošku jinak.

2. Záleží, v jakém stavu nabití bude baterka a co za činnost na tom budeš dělat. Tedy mělo by, ale jen v případě, že to USB bude zvládat nabíjet.

EDIT
    Pokud chceš pouzdro nebo baterku, tak doporučuji vzít do úvahy tento obchůdek a pouzdro Sena Cases a baterii Mugen Power 1800 mAh (ta udělá jen nepatrný batůžek a vejde se do normálního pouzdra).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Baterie za $47? Ta musí být pozlacená, ne? Já kupoval 16.5.2010 na eBay 2300 mAh za $7,98 i s poštovným... Pro rejpaly s řečmi o čínském šuntu bych rád dodal, že před tím jsem měl též baterku z eBay, stála něco kolem $12 a vydržela dva roky...

Z USB se ti to při práci nabíjet nejspíš bude, pokud nebude baterka moc vybitá. Mně se např. při zapnuté navigaci v autě přestane dobíjet (resp. rychle se střídá nabíjí-nenabíjí) při stavu dobití cca pod 30%, pomůže přepnutí režimu procesoru na "power saving".

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Dobrý den,
    Mám problém s krytem baterie, při sebemenším dotknutí se mi zobrazí hláška, že kryt byl otevřen, a zařízení bude uspáno. Začalo to z ničeho nic, a hrozně mě to vytáčí.... Netušíte někdo jak tento problém vyřešit?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Kryt je puvodni=original nebo dodany k vetsi baterii?
    Zkus proufouknot (rozumnou silou) vsechna mista, kde je kryt spojeny s pda, hlavne misto, kde je ta oteviraci pojistka. Je mozne, ze je to tam zaneseno prachem atp.nebo hure=poskozeno. Je mozno vyzkouset jiny kryt neno tvuj na jinem Aximu? Nema nekdo v okoli?

Zazalohovat, udelat hard reset a pak zkusit na prazdnem cistem zarizeni nezaskodi.

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Kryt je originální k původní baterii. Všechno jsem vysál, takže prachem to zřejmě nebude. Jsem přesvědčen o tom, že je to rozbitý:no:.
    Každopádně se mi už nechce investovat do náhradních dílů, della používám jako mp3 přehrávač... Spíš jsem myslel zda neexistuje nějaký způsob jak "deaktivovat" varovnou hlášku a následné vypnutí.:?:
    Situaci jsem prozatím pořešil izolepou, ale neni to nic moc(, díky za reakci

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Způsob existuje, je to proletování nějakých kontaktů mikropájkou, našel jsem to někde cca před rokem (bohužel už nevím, kde), protože se s tímto problémem potýkám také. Zkus tu hlášku hodit do Google, měl bys to najít.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

mě to s tím krytem dělalo u starýho axima, co jsem ho ztratil a koupil "nový" tak to nedělá, nevím jestli to není věcí firmware.

Jo a mám dotaz, jde ještě dnes koupit do Axima GSM modul? Plánuju koupit větší baterku kvůli navigaci tak mě napadlo proč sebou tahat mobil.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Docent
    Baterie za $47? Ta musí být pozlacená, ne? Já kupoval 16.5.2010 na eBay 2300 mAh za $7,98 i s poštovným... Pro rejpaly s řečmi o čínském šuntu bych rád dodal, že před tím jsem měl též baterku z eBay, stála něco kolem $12 a vydržela dva roky...
    skromný dotaz, proč argumentuješ u baterie 1800ah cenou za baterii 2200ah? Já teda tu 1800ah pod 40USD nikde nenašel. A to jsem jí dost sháněl protože by se hodila. na amazonu jsem si objednal 2300ah za 16USD, jejím problémem je velikost, nevejde se mi do držáku na kolo..
    Sakra, tu reaguju na věc z loňského léta

Jinak všeobecný dotaz, funguje tato autonabíječka? http://www.amazon.com/Premium-Rapid-Vehicle-Charger-Chip/dp/B000F6WVJW/ref=pd_sim_e_2
    Já že si jí teď objednávám společně s velkou baterkou a stylusem.

díky za info.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

mám jeden dotaz, poraďte držák na Axima s velkou baterkou, na klasickou velikost mám od ram mount držák ale s tou velkou se tam nevejde.
    http://www.ram-mount.com/Portals/0/Skins/NationalProducts/images/ramholpd3iu1.jpg

Strana 27 z 27 PrvníPrvní ... 17252627

Podobná témata

1. Reakcí: 323
    Poslední příspěvek: 18-10-2011, 06:53
  2. SmartMaps 3.4 - obecné zkušenosti, rady a tipy
    Od Petr_J v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 31-01-2011, 13:40
  3. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-12-2008, 13:14
  4. Dynavix 7 verze 2.3 - obecné zkušenosti, rady...
    Od Mudrunka v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 132
    Poslední příspěvek: 06-12-2008, 19:50
  5. Koupe MDA Compact - obecne rady
    Od S474N v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 17-06-2005, 12:54