Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 26 z 27 PrvníPrvní ... 1624252627 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 376 až 390 z 402

Téma: Dell X51V - obecné zkušenosti, rady...

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Da sa nejako zmenit klavesnica na nejaku, podobnu z HTC Touch, alebo podobnu tej s iphone, aby sa dalo pisat presnejsie prstom?
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Jistě, jako v každém PDA. Nic složitého. Prostě si nainstaluj takovou, jakou potřebuješ/jaká ti vyhovuje.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Skusal som tu z HTC Touch, ale mi ju zle zobrazuje. Vyhovovala by mi taka, aby sa dalo triavat prstami :-D ako je napr. na HTC Diamond 2, alebo na HD.
    Ked chcem instalovat nejaky program pre Dell, ale nie je v ponuke, mozem ho pouzit z ktoreho zariadenia? Vacsinou su v ponuke HTC, tak davam vacsinou HTC Diamond, ten ma rovnake rozlisenie, ale nezda sa mi, ze by to bolo to prave orechove.

Registrace
    Mar 2004

Já měl na mysli třeba Spb Keyboard - link, Resco Keyboard, HiKeyboard, InterWrite Keyboard, InterKey Pro, Finger Keyboard....

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Dik. uz skusam Resco Keyboard, vyzera dost dobre.

Registrace
    Mar 2004

Ale nesmíš zapomínat, že displej na Dellu není primárně určen pro ovládání prstem (prsty), jako třeba HTC HD2 nebo iPhone.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Zdravím všechny, nevím, jestli jsem někde udělal chybu, nebo jsem jen cvok, ale po dlouhé době jsem ze skříně vytáhl mou x51v a nejde zapnout, na chvilku se rozběhla, napsalo to že baterka je vybitá, a konec.... Nabíjel jsem přes usb celou noc (z pc) a pořád nic... A ještě jeden dotaz, umí fungovat i při nabíjení z PC? Protože se mi nabíjel jen v případě power off, pokud jsem jej zapnul, propojil se s PC a přestal nabíjet... Nějaká rada, zkušenost? Případně, jak na hard reset??

Registrace
    Mar 2004

Už si to nepamatuji přesně, ale u většiny PDA platí (platilo), že pokud je baterka prázdná, tak přes USB to nenabiješ. Zkus nabíječku nebo kolébku, popř. jinou baterku.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Aha, tak to bude asi problém, nemám nabíječku, používal jsem vždy jen usb kabel, i do auta....

Registrace
    Mar 2004

Zkus tedy v autě, zda se to náhodou chytne. Ale u 50 i 51 byla v balení nabíječka a buď se to dalo zapojit do kolébky nebo přes redukci přímo do PDA. Ty ji nemáš?

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Já jsem to koupil přes aukro, byl k tomu jen ten usb kabel, takže bohužel :-( Šlapalo to pořád normálně.... Až teď, asi kiksla ta baterka...

Registrace
    Mar 2004

Je možné, že je baterka po smrti, ale podle mě je to tou absencí nabíječky. Baterii druhou, která se k tomu dávala taky určitě původní majitel nedodal, že?

Kdybys na to přišel dřív, tak v sobotu tu byl inzerát na X50v s množstvím příslušenství, kabelů a nabíječek za 1000 Kč. Ale už je fuč

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

ten inzerat byl muj. Dell je uz prodany, ale mel bych jeste nekde mit nabijecku z tuzkovych baterii.... Kdybys mel zajem, tak napis pm.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Nabíječka z tužkových baterií?? Nerozumím...

Registrace
    Mar 2004

to mist
    Ty jsi ho měl teď v ruce...myslím si dobře, že ten problém bude v tom, že úplně práznou beterku přes USB nenabije?

to timberland
    Mobilní nabíječka - buď samodomo nebo kupovaná, kterou nabiješ PDA, když jsi mimo civilizaci a zásuvka s 220 V není po ruce.

Strana 26 z 27 PrvníPrvní ... 1624252627 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 323
    Poslední příspěvek: 18-10-2011, 06:53
  2. SmartMaps 3.4 - obecné zkušenosti, rady a tipy
    Od Petr_J v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 31-01-2011, 13:40
  3. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-12-2008, 13:14
  4. Dynavix 7 verze 2.3 - obecné zkušenosti, rady...
    Od Mudrunka v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 132
    Poslední příspěvek: 06-12-2008, 19:50
  5. Koupe MDA Compact - obecne rady
    Od S474N v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 17-06-2005, 12:54