Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 27 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 402

Téma: Dell X51V - obecné zkušenosti, rady...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Citace Původně odesláno od Kája
    ............ale vše se jeví vcelku slušně použitelné již nyní.
    Já to zkoušel taky, GPS BT bez problémů, ale mobil (SE T630) jsem s tím nerozchodil. Bude asi zapotřebí čekat na další verzi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

No vida, stejný telefon se mi dostane do ruky večer, tak pak dám vědět, jak u mě

EDIT: Dostal se mi do ruky (SE630) jen na 5minut, dial up, synchronizace zatím nebyl čas vyzkoušet, ale obex se zdál plně funkční. Jak vám ten telefon zlobil a co máte verzi bt?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Citace Původně odesláno od Kája
    Jak vám ten telefon zlobil a co máte verzi bt?
    Mám verzi BT 0.38 z 8.5. Telefon se s Aximem najdou, skamarádí a spárují se, avšak nefunguje mi MODEM DIALUP, a to tak, že se po chvíli marného připojování vyhodí chyba spojení.
    Není to pro mne žádná tragedie, stávající BT od MS mi postačuje. Ten Widcom jsem si zatím odinstaloval.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

aha, tak stejná verze, no je možné že nefunguje, dial-up bohužel nevyzkouším

oksyd
    Guest

Citace Původně odesláno od Paullus
    To Oksyd:

Pokud používáte na desktopu Total Commander, lze si do něj nainstalovat plugin WinCE a pak při spuštěném MS Activesync můžete přes shora uvedený TC přistupovat ke všem adresářům stejně jako k paměťovým kartám na PDA v tu chvíli přítomným.

Obecně ale považuju za lepší si pro tyhle účely koupit za pár stovek multifunkční panel do PC, který na sobě bude mít sloty pro jednotlivé typy paměťových karet, kdy je pak manipulace s nimi mnohem rychlejší a jednodušší, než se na ně dostávat přes PDA v kolébce.
    Problem je ale v tom, ze nezosynchronizujem svoj AXIM cez ActiveSync (3.8 ani 4.1 a ani 4.2b). "Your device was not detected". Ked ale prepojim Axim s Latitude D610, dostanem hlasku ze bol pripojeny Unknown USB Mass Storage Device" ku ktoremu nemam pristup..

Zabudol som na nieco? V com moze byt problem? Co je potrebne (mat nainstalovane, spustene) ked chcem spravit sync alebo jednoducho kopirovat data z SD karty ?

Dakujem za odpoved

oksyd

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Nemate tam WM5torage nebo Softick Card Export II?

oksyd
    Guest

mam WM5torage, coz mi nepomaha..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No jo, to musite pred synchronizaci vypnout...

oksyd
    Guest

opat to iste.. "Your device was not detected" .. Pri USB pise: USB is available...
    :no:

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

CHtělbych se zeptat jak funguje spojení activesync USB (kolébku) ? PDA - Konektor -(v kolébce je nějaká elektronika nebo stačí když propojim vývody z USB a konektoru ?)kabel -USB -USB- PC ????

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

V kolebce je akorat elektronika na nabijecku, jinak spojeni Systemovy konektor <--> USB jsou jenom 4 draty...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Funguje to i bez kolébky přes USB

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mám veliký problém axima mám od podzimu, koupil jsem ti jejich největší baterku a ať s ní nebo s origoš mi to hodně často hlásí že je kryt baterky otevřen a padne mi to do spánku, stačí abych ho bez obalu položil na stůl, někdy to dělá jen tak, prostě pokaždý když je někde na volno. máte někdo podobnou zkušenost? budu to asi muset reklamovat a budu dlouho jak bez ruky :disgusted:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Obcas ano (tak jednou do mesice), ale ze by to bylo nejakeho trvaleho razu (stavalo se to denne), to ne. Ja bych s tim zkusil obcas zatrepat, jestli tam neni nekde nejake smitko, ktere by tomu mohlo vadit...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

no nevim, zkoušel jsem obě baterky, má každá jiný kryt a je to obojí na nic, nejhorší je že nevypadává kontakt baterky ale opravdu jen ten kryt

Strana 11 z 27 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 323
    Poslední příspěvek: 18-10-2011, 07:53
  2. SmartMaps 3.4 - obecné zkušenosti, rady a tipy
    Od Petr_J v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 31-01-2011, 14:40
  3. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-12-2008, 14:14
  4. Dynavix 7 verze 2.3 - obecné zkušenosti, rady...
    Od Mudrunka v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 132
    Poslední příspěvek: 06-12-2008, 20:50
  5. Koupe MDA Compact - obecne rady
    Od S474N v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 17-06-2005, 13:54