Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 9 z 9 PrvníPrvní ... 789
Zobrazené výsledky: 121 až 128 z 128

Téma: Map of DE, AT, CH, PL and CZ - prosinec 2005

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

BA BA posledni prispevky mne jdou "od srdce". Navigace je dulezita, ze vim, ze mne stoprocentne zavede k cili. Nemusi vzdy nejkratsi a nejlepsi, ale nejak.
    Jezdim vetsinou sam, takze treba jet na "nezname" misto v Praze znamenalo dopredu nastudovat mapu a v Praze obcas zastavit a podivat se kdeze to vubec jsem, ale to jsme zazili asi vsichni. A to mluvim jenom o Praze. Nedej boze, aby silnice, kterou jsem si naplanoval jet byla prekopana. S TT to neresim, jedu jinudy a on si poradi. A jestli ujedu o 10 km navic ...., ale v klidu..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od MilanSu
    BA BA posledni prispevky mne jdou "od srdce". Navigace je dulezita, ze vim, ze mne stoprocentne zavede k cili. Nemusi vzdy nejkratsi a nejlepsi, ale nejak.
    Jezdim vetsinou sam, takze treba jet na "nezname" misto v Praze znamenalo dopredu nastudovat mapu a v Praze obcas zastavit a podivat se kdeze to vubec jsem, ale to jsme zazili asi vsichni. A to mluvim jenom o Praze. Nedej boze, aby silnice, kterou jsem si naplanoval jet byla prekopana. S TT to neresim, jedu jinudy a on si poradi. A jestli ujedu o 10 km navic ...., ale v klidu..

Presne tak, takhle by se na vec mel divat kazdy

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od MilanSu
    Kratke, vystizne a na vybornou!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

To bude asi tim ze jak na TT poda prst my chcem jak ten american cist knizku a TT at si jede kam uzna

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Dave.K
    Zadna navigace a to opakuji ZADNA navigace neni takova jak si predstavujes a u zadne se nevyhnes temto chybam, ktere jsis (promin ze to tak reknu) zavinil sam!Protoze pri instalaci napr. TomToma a prvnim spusteni Ti jasne pise, ze se mas pri navigaci plne venovat rizeni!
    Sorry, ale tohle plácáš nesmysly. Věnovat se řízení znamená sledovat dopravní situaci a ne koukat po reklamních cedulích se jmény firmy či dokonce čísly domu (protože jedině tohodle se můj příspěvek týkal). Navíc všichni dobře víme, že určitá tvrzení firem jsou navýsost alibistická (tím nechci říkat, že je to nutně tento případ) - viz balení s dudlíkem a u něj upozornění, že je to pro děti OD tří let a to jen proto, aby dudlík nemusel splňovat bezpečnostní předpisy platné pro zboží určené kojencům.

Já chápu to, že žádná navigace není (a z principu neustálého časově náročeného ckylu změna v reálu - aktualizace mapy u výrobce - nákup mapy výrobcem navigace - distribuce aktualizované mapy) a nemůže dokonalá. Když mi TT říká, abych jel doleva a vidím tam cestu, po který bych se neodvážil ani z Landcruiserem, tak tam logicky nepojedu. Jenže to, co jsem popisoval, byl zcela jiný případ. A hlavně - byl to argument, PROČ bych uvítal čísla popisná v navigaci. Můžeš uvést své vlastní argumenty, proč NE.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Mefisto
    To bude asi tim ze jak na TT poda prst my chcem jak ten american cist knizku a TT at si jede kam uzna
    Vůbec ne, padlo tady, že můžeme být rádi, že je vůbec nějaké dostatečné pokrytí ČR, na co prý čísla popisná. Tak jsem ze své vlastní praxe uvedl dva případy, proč si myslím, že je to rozhodně plus a to nezanedbatelné. To, že mě navigace dovede přímo až před barák srovnávat s nějakým amíkem, co si myslí, že cruise znamená autopilot, je trochu od věci.
    TT5 ve stavu, jak je, je velmi dobře použitelný i v ČR, o tom žádná (zvlášť s poslední aktualizací s lepší Moravou). Znamená to však, že by člověk nemohl chtít ještě víc? Tím víc myslím nikoliv neomylnou bezchybnou navigaci, ale třeba ta čísla popisná nebo další vlastnosti. Co mi chybí - např. možnost trvale zapnutých neprůjezdních bodů. Bude se teď několik měsíců opravovat silnice "Nad teplárnou", tak si jí zadám do seznamu a dokud tam bude, navigace bude toto místo brát stejně, jako bych dal "Vypočítat alternativu" a "Vyhnout se části trasy" a "Nad teplárnou". Nebo je taky špatně chtít vylepšit program, který je už takhle velmi dobrý jen proto, že "můžeme být aspoň rádi"?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

[QUOTE="tortoiseCo mi chybí - např. možnost trvale zapnutých neprůjezdních bodů. Bude se teď několik měsíců opravovat silnice "Nad teplárnou", tak si jí zadám do seznamu a dokud tam bude, navigace bude toto místo brát stejně, jako bych dal "Vypočítat alternativu" a "Vyhnout se části trasy" a "Nad teplárnou". Nebo je taky špatně chtít vylepšit program, který je už takhle velmi dobrý jen proto, že "můžeme být aspoň rádi"?[/QUOTE]

To v TT existuje v rubrice Traffic - zatím bohužel ne v ČR ale snad se dočkáme ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No nic Vážení, tato diskuze už se ubírá úplně jiným směrem, než pro jaký byla založena. Proto zamykám a následné problémy, výtky a jiné postřehy z navigace samotné řešte buď založením nového tématu, příslušejícího k dannému problému, nebo použijte některé z odpovídajících stávajících témat. Díky.

Strana 9 z 9 PrvníPrvní ... 789

Podobná témata

1. Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 12-01-2009, 13:03
  2. Nový WM 2005 pre MDA III
    Od Igor1996 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 30-10-2006, 17:24
  3. Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 14-12-2005, 09:16
  4. MDA II s WM 2005?
    Od proview v sekci Zbývající PPC