Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 11 PrvníPrvní ... 91011
Zobrazené výsledky: 151 až 161 z 161

Téma: Konfigurační CABy pro GPRS a MMS T-mobile, Eurotel a Vodafone pro Windows Mobile 5 (PPC Phone Edition, ne pro Smartphony!!!)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od apaopic
    ak by sa dalo vyrobit aj CAB subor pre O2 SK bol by som rad neda sa mi na Cruisovi spojazdnit web
    Pripajam sa k prosbe na O2 SK CAB subor.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Trochu opacny dotaz, jak se zbavim vsech nastaveni v zarizeni? Nevim proc, ale ikdyz jsem pouzil wizarda na vodafon, porad se mi v nastaveni mota o2 i tmobile, rad bych prvne vsechno vymazal a potom "naladil" jen vodafone settings, any idea?

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

mam mensi problem...

mam htc tytn ii a po naistalovani konfiguracnich cabu mi nejdou odmazat prednastavena pripojeni.. napr.

connections->advanced->select network->T-Mobile CZ Internet->Edit->General a zde nejde udelat DELETE SETTING...

pokud zmenim jmeno na cokoliv jineho, zustane to tam a po naistalovani cabu se mi objevi dalsi...

to same se mi stalo s MMS-nepovoleno, GPRS nepovoleno od Jimmyho...

je nejaky zpusob, jak se toho zbavit (nevim, jestli je to tim, ze tytn ii ma myslim wm6 a caby jsou pro wm5)?

nastavim si to potom rucne

Nováček
    Registrace
    May 2005

1. smazat mi taky nejde

2. nastaveni cab-em pro t-mobile dopadne nejak divne - napr misto toho kde je My Work Network se objevi T-Mobile CZ MMS

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

to jde přejmenovat, když dáš manage existing connection tak dole si na druhý záložce... dáš první záložku a přejmenjuješ jí na co chceš

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Moc prosím o radu, jak postupovat. Po přehrání SW v servisu nastavuji připojení pro MDA Vario v síti O2. Při prvním nastavení se mi cosi nepodařilo, tak jsem připojení smáznul a chtěl zadat znovu. Problém je, že když chci znovu zadat O2 mms / připojení GPRS, tak mi mobil napíše, že už takové připojení existuje. Já ho nikde nemůžu najít, takže ani smazat. Díval jsem se i do složek v telefonu, ale nenašel jsem.
    Teď jsem si stáhnul cab a když přejmenovávám co je potřeba, opět mi to hlásí , že název připojení už existuje.
    Já jen chci vědět kde to připojení můžu najít, profil smazat, nově nastavit to zvládnu, ale s tímto trávím nešťastně už třetí večer......:no:

Nováček
    Registrace
    Mar 2002

Chodi to fakt na WM2003?
    Najko

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2005

zdravim,

muzte me prosim nekdo sem pastnout parametry of Vodafonu Internet na stalo? mistni konfiguracni caby nepomahaji.

dikes

EDIT - chyba byla na strande vodafone ... takze uz nic

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Ahoj, mám problém s přijímánim MMS zpráv. Hledal jsem zde na fóru, ale podobný problém jsem nenašel, jde o to, že se mi MMS stahne, ale značně NEKOMPLETNÍ. Pokud dostanu MMS, tak na S2U mi zo zobrazí, že mám 1 SMS a 1 MMS... když si telefon odmeknu ,abych se na ní podíval, mám v doručených zprávách jen jednu zprávu (ikonka jako u sms, ale v touchFlo mi to ukazuje sponku jako že je tam příloha... ) Ale problém je, že text je "ořezaný", jako třeba: "Ahoj, jak se dari? Doufam, ze jsem t" a dal nic.... na sponku v touchFlo kliknout nelze a v SMS/MMS manazeru WM neni o nějaké prříloze ani zmínka. Zkoušel jsem i nastavit ruční příjem MMS, abych byl "u toho" až se bude MMS přijímat, ale i když mi přijde upozornění, že na mě čeká MMS a já dam stahnout, tak proces přijímaní proběhne zdánlivě bezproblémově, zobrazuje se ikonka přijímání zprávy a následně OK, ale po pokusu zobrazit MMS je zde opět pouze pár znaků odpovídající tak 2 řádkům v TouchFlo... příloha žádná, zbytek textu nikde... Odesílat MMS normálně mohu a funguje to, i když mi mi nechodí doručenky, i přes to, že je mám povoleny v nastavení... ale to by mi tak nevadilo, hlavní problém je, že přijímaná MMS zpráva je vždy nekompletní. Jo jinak mám O2...

Pokud někdo máte jen potuchu co s tím, dejte proím vědět! Moc děkuju!!!

Tad Tad je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2009

neměl by někdo funkční cab na Vodafone internet v mobilu nějak se mi nedaří, díky

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Nevím čemu říkáš funkční CAB a ani co se nedaří. :? Pokud máš novější PDA, tak by se po vložení SIM mělo nastavit všechno automaticky. Tedy u O2 a T-Mo to tak funguje.

Strana 11 z 11 PrvníPrvní ... 91011

Podobná témata

1. Reakcí: 193
    Poslední příspěvek: 18-12-2008, 11:15
  2. Windows Mobile - konfigurační cab GPRS pro WM6.1
    Od Antony_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-11-2008, 22:04
  3. Windows Mobile Device Center a starší SmartPhony
    Od hajek v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1